وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

۱ و هشت دهم میلیون روستایی تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

۱ و هشت دهم میلیون روستایی تحت پوشش بیمه قرار گرفتند كار در محل: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تابحال یك میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از جامعه روستایی كشور تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمد شریعتمداری ظهر امروز در دیدار با خانواده شهدا در شهرستان شوش اظهار نمود: شوش معبد و پایگاه بزرگ خون های پاكی است كه شهدا در دوران دفاع مقدس ریخته شد؛ این شهرستان مركز عملیات فتح المبین و شهر شهید چمران است.
وی ضمن تشكر از اهدای لباس عربی از طرف مردم شوش، اضافه كرد: دولت تدبیر و امید در نخستین سفر خود به خوزستان، مصوبه ای كه ۱۶ سال قبل توسط مقام معظم رهبری به دولت های مختلف ابلاغ گردیده بود را شروع كرد؛ طرح ۵۵۰ هزار هكتاری كه طی آن انتقال آب به اراضی، تسطیح اراضی، كشت و كار مكانیزه با روش های نوین آبیاری انجام شد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه بالغ بر ۳۵ هزار هكتار از اراضی شهرستان اندیمشك تحت پوشش طرح ۵۵۰ هزار هكتاری قرار دارد، افزود: محصولات كشاورزی در این اراضی با راندمان بالاتر و آب كمتر تولید می شوند.
شریعتمداری اشاره كرد: طرح ۵۵۰ هزار هكتاری در استان خوزستان و ایلام اجرا می شود و امیدوارم جهاد كشاورزی اراضی بیشتری را تحت پوشش این طرح عظیم قرار دهد.
وی اظهار داشت: اجرای طرح ۵۵۰ هزار هكتار منجر به اشتغالزایی، كسب درآمد بالاتر و بهره وری بیشتر از آب و خاك برای تولید محصولات كشاورزی می شود.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی بیان كرد: از جامعه روستایی كشور دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه نبودند كه با برنامه ریزی های خوب تابحال یك میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از این آمار تحت پوشش قرار گرفته اند.
شریعتمداری خبر داد: الان ۱۰۰ هزار نفر از جامعه روستایی از بركات صندوق بیمه روستایی تحت عنوان بازنشسته و از كارافتادگی بهره مند هستند.
به گزارش كار در محل به نقل از مهر، در این مراسم به سه نفر از اهالی روستایی بخش فتح المبین كه در صندوق بیمه تعاون روستایی بازنشسته شدنده بودند، احكام خودرا از وزیر دریافت نمودند.

1397/12/04
14:37:44
5.0 / 5
4886
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است