درخواست امام جمعه موقت تهران از شهروندان تهرانی؛

اگر یك شب زباله های تهران جمع آوری نشود با مصیبت رو به رو می شویم

اگر یك شب زباله های تهران جمع آوری نشود با مصیبت رو به رو می شویم كار در محل: امام جمعه موقت تهران از شهروندان تهرانی درخواست نمود میزان تولید زباله خودرا به نصف كاهش دهند.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی فرد در مراسم روز بزرگداشت پرستار و جشن پایش ۱۷ هزار كارگر شهرداری با اشاره به اهمیت تفكیك پسماند از مبداء اظهار داشت: اگر زباله ها در خانه ها تفكیك شود، سلامت كودكان كار افزوده می شود و دیگر این كودكان در مخازن زباله به دنبال پسماند نیستند.
وی با تاكید بر ضرورت ارتقای فرهنگ تولید پسماند و تفكیك زباله بیان كرد: باید تولید زباله در تهران به یك دوم كاهش پیدا كند و شركت كنندگان در این مراسم می توانند پیشگام باشند و این مساله را در فضای مجازی ترویج كنند. هم اكنون میزان تولید زباله در تهران بیشتر از متوسط جهانی است.
ابوترابی فرد با اشاره به اینكه در سایر شهرهای دنیا هفته ای دو تا سه بار پسماندها جمع آوری می شود، اظهار نمود: اگر یك شب در تهران زباله ها جمع آوری نشود با مصیبت روبرو می باشیم.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینكه اعتصاب ها در سایر شهرهای دنیا مشكلی جدی در حوزه پسماند به وجود نمی آورد، اظهار داشت: برای اینكه این پسماندها كم و تفكیك شده هستند اما اگر این اعتصاب در تهران صورت گرفت معین نمی باشد چه اتفاقی رخ دهد، بدین سبب از شهروندان درخواست می كنم تولید پسماند را به حداقل رسانده و پسماند تولید شده را تفكیك كنند.
وی به سوژه تولید ثروت از پسماند اشاره نمود و اظهار داشت: كارآفرینی را می شناسم كه قصد داشت از پسماند برق تولید نماید، اما هم اكنون با مشكل روبرو شده است. شهردار تهران همین سوژه را بررسی كند كه علت این كار چیست.

1397/10/22
15:56:22
5.0 / 5
4404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است