با حكمی از سوی رشیدیان:

مدیركل جدید حراست سازمان حج و زیارت ارائه شد

مدیركل جدید حراست سازمان حج و زیارت ارائه شد به گزارش كار در محل حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی با حكم علی رضا رشیدیان بعنوان مدیركل حراست سازمان حج و زیارت معرفی و از خدمات قاسم نصیری مدیركل سابق حراست تقدیر گردید.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، آیین تكریم و معارفه مدیران كل سابق و جدید حراست سازمان حج و زیارت با حضور رییس سازمان حج و زیارت و تعدادی از معاونان برگزار گردید.

در این مراسم از خدمات قاسم نصیری مدیركل سابق حراست سازمان حج و زیارت تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی هم با حكم علی رضا رشیدیان بعنوان مدیركل جدید حراست سازمان حج و زیارت ارائه شد.

متن كامل حكم انتصاب مدیركل جدید حراست به شرح ذیل است:

حجت الاسلام جناب آقای حسین نوروزی با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جنابعالی، به باعث این حكم بعنوان "مدیر كل حراست"سازمان حج و زیارت منصوب می شوید. امید است با اتكال به خداوند متعال و استمداد از ائمه معصومین علیهم السلام در انجام تكالیف قانونی و بهره گیری از تجارب پرارزش قبلی در جهت سیاست های سازمان و با همكاری مخلصانه، صادقانه، هماهنگ و منسجم مدیران و سایر كاركنان در انجام این وظیفه خطیر و خدمتگزاری به زائرین در پرتو ارزش های متعالی اسلام با تولید بستری امن توأم با آرامش و ثبات موفق باشید.

حجت الاسلام والمسلمین حسین نوروزی قبل از این مدیر كل حراست سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران بوده است.

1397/10/08
14:14:57
5.0 / 5
5320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است