مدیر كل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت:

مشكل صدور ویزای اربعین رفع شد، صدور ۷۲ ساعته ویزا

مشكل صدور ویزای اربعین رفع شد، صدور ۷۲ ساعته ویزا كار در محل: مدیر كل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از رفع مشكل كلی صدور ویزای اربعین اطلاع داد و اظهار داشت: در سه روز گذشته با تلاش های انجام شده این تأخیر جبران شده و در تهران، ویزا طی ۷۲ ساعت صادر می گردد.مرتضی آقایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد تأخیر در صدور ویزای زائران اربعین اظهار داشت: طی سه روز گذشته یك كندی ای در صدور ویزا به وجود آمده بود كه با تلاش های انجام شده این تأخیر جبران شده است.
وی اضافه كرد: در تهران و دو استان دیگر تلاش می نماییم از امروز ویزاها را طی ۷۲ ساعت صادر نماییم.
مدیر كل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینكه در ۱۳ استان كشور، صدور ویزا ۲۴ ساعته انجام می شود، اظهارداشت: در پنج استان هم ۴۸ ساعته، ۱۱ استان ۷۲ ساعته و در سه استان بین ۳-۴ روز صادر می گردد كه تهران جزء این سه استان است و تلاش می نماییم از امروز افرادی كه در سامانه سما ثبت نام می كنند درصورت عرضه به موقع مدارك طی ۷۲ ساعت ویزای آنها را صادر نماییم.
آقایی در پاسخ به این سوال كه آیا تأخیر در صدور ویزا سبب كنسل شدن بلیت هواپیمای برخی زائران شده است، اظهار داشت: به صورت عام با چنین مشكلی مواجه نشده ایم اما شاید به صورت خاص ۱۰-۲۰ مورد این مشكل را داشته باشند كه دلیل آن هم این بوده كه ثبت نام انجام شده بدون در نظر گرفتن شرایط بوده و یا شاید مداركشان با تأخیر ارسال شده است.
وی با تاكید بر اینكه روزانه ۵۰ هزار ویزا در تهران صادر می شود، خاطرنشان كرد: شاید از این تعداد نیم درصد دچار مشكل شده باشند.
مدیر كل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینكه یك میلیون و ۳۰۰ هزار ثبت نام در سامانه سما انجام شده است، اظهار داشت: یك میلیون و ۱۰۰ هزار ویزا صادر شده و صد هزار نفر امروز در نوبت دریافت هستند و ۱۰۰ هزار نفر باقی مانده هم هنوز مدارك خویش را تحویل نداده اند كه این مشكل شاید از جانب خودشان و یا از جانب دفاتر صورت گرفته باشد.
وی خاطرنشان كرد: هم اكنون هیچ مشكلی در صدور ویزا وجود ندارد و حداكثر طی ۷۲ ساعت ویزاها صادر خواهد شد.
به گفته آقایی، ثبت نام زائران اربعین در سامانه سما تا ۴ آبان ماه ادامه دارد.

1397/07/28
20:23:02
5.0 / 5
4570
تگهای خبر: ثبت نام , سازمان , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است