اشتغال با كمك وام های بانك صادرات در كرمان

اشتغال با كمك وام های بانك صادرات در كرمان به گزارش كار در محل طی ۱۵ ماه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری ۲۸۶ طرح تولیدی و اشتغالزا در استان كرمان با حمایت مالی بیش از ۲۰۵ میلیارد ریالی این بانك راه اندازی گردید كه ۱۰۱۸ نفر در این مدت به طور مستقیم مشغول به كار گشته اند.


تأمین اعتبار ارزی و ریالی ۲۸۶ طرح تولیدی و اشتغالزا توسط بانك صادرات ایران در استان كرمان برای ۱۰۱۸ نفر شغل ایجاد كرد.
 
به گزارش گروه بانك و بیمه پول‌نیوز، طی ۱۵ ماه منتهی به پایان خرداد ماه سالجاری ۲۸۶ طرح تولیدی و اشتغالزا در استان كرمان با حمایت مالی بیش از ۲۰۵ میلیارد ریالی این بانك راه اندازی شد كه ۱۰۱۸ نفر در این مدت به طور مستقیم مشغول به كار شده اند.
 
بنابراین گزارش از ابتدای فروردین ماه سال۱۳۹۵ تا پایان خرداد ماه سال جاری، ۱۶ طرح در قالب طرح های تولیدی صنایع كوچك و متوسط با هزینه ۱۷۵ میلیارد ریال منتج به اشتغالزایی مستقیم ۴۷۸ نفر شده است.
 
همچنین این گزارش می افزاید: تأمین اعتبار انجام شده توسط بانك صادرات ایران در استان كرمان در قالب راه اندازی ۲۰۴ طرح اشتغالزایی كمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بالغ بر ۲۲میلیارد ریال بوده كه به تنهایی برای ۴۰۸ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد كرده است.
 
گفتنی است با تأمین سرمایه لازم توسط این بانك در استان كرمان ۶۶ طرح اشتغالزایی بهزیستی به مبلغ ۸ میلیارد ریال نیز برای ۱۳۲ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.
 
 لازم به یادآوری است از آنجایی كه علاوه بر مجموع ۱۰۱۸ شغل ثابت و مستقیم ایجاد شده در قالب طرح های مذكور، تعداد زیادی فرصت شغلی غیر مستقیم نیز برای مردم این استان فراهم آمده، از این رو می توان به عملكرد مثبت بانك صادرات ایران در راستای ایجاد اشتغال و پیشرفت جریان اقتصاد مقاومتی در كشور اذعان نمود.
1396/04/27
23:57:35
5.0 / 5
5489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است