در گفتگو با مهر عنوان شد؛

تذكر در مورد خاموشی بوستان های پایتخت

تذكر در مورد خاموشی بوستان های پایتخت كار در محل: یك عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: تولید گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در مورد تاریكی بوستان ها بعد از ساعت ۱۲ به شهرداری تذكر می دهم.حسن خلیل آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد اینكه چرا در شب های ماه رمضان كه شهروندان بیشتر بعد از افطار تا ساعاتی از نیمه شب در بوستان ها حضور دارند، ساعت ۲۴ شب تمام پارك ها چراغ هایشان خاموش می گردد و فضای ناایمنی را تولید می كند، اظهار داشت: گردشگری شبانه مانند گردشگری روز نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و همان ایمنی كه در روز در فضاهای گردشگری وجود دارد باید در شب هم تولید شود.
وی ادامه داد: سازمان پارك ها و بوستان ها، میادین میوه و تره بار، اداره برق و نیروی انتظامی و نهادهای مرتبط باید هماهنگ با هم تلاش كنند گردشگری شبانه در پایتخت رونق بگیرد. شهرداری بخشی از امكانات خویش را باید در شب فعال كند. ایمن سازی، نظافت و خدمات در شب فعال شود. ما نیاز داریم برخی خطوط اتوبوس و مترو برای رونق گردشگری شبانه فعال شود.
خلیل آبادی تصریح كرد: در مورد خاموشی پارك ها بعد از ساعت ۱۲ به سازمان پارك ها و فضای سبز تذكر می دهم و پیگیر رفع این مشكل هستم.
به گزارش كار در محل به نقل از مهر، برخی شهروندان تهرانی از خاموشی بوستان هایی مانند چیتگر و جمشیدیه بعد از ساعت ۲۴ شب گلایه داشته و از حضور سگ های بی صاحب كه سبب ترس خانواده ها می شوند انتقاد دارند.
به گفته شهروندان، خاموشی پارك در این ساعات، فضای پارك را به شدت ناایمن و بستر بروز صدمه های اجتماعی كرده است.

1397/03/18
13:57:22
5.0 / 5
5021
تگهای خبر: تولید , سازمان , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است