تذكر به مشكلات پیاده راه خیابان ۱۷ شهریور

تذكر به مشكلات پیاده راه خیابان ۱۷ شهریور كار در محل: رئیس كمیسیون عمران نسبت به مشكلات پیاده راه ۱۷ شهریور تذكر داد و اظهار داشت: این پیاده راه به صورت كامل بازگشایی شود.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمد علیخانی در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با اشاره به عدم اصلاح و بازگشایی مسیر تردد خودروها در مسیر خیابان ۱۷ شهریور اظهار داشت: این مورد تبعات سنگینی بر شهر تحمیل كرده است.
وی با اشاره به اینكه به دنبال اعتراض كسبه از این پیاده راه بازدید كردم تصریح كرد: شهرداری منطقه هیچ دخالتی در این طرح كه موسم به پیاده راه آئینی بود، نقشی نداشته و این طرح بدون كارشناسی، دستوری و با رنگ و لعاب مذهبی تولید شده است.
رئیس كمیسیون عمران اضافه كرد: به سكنه و كسبه این محدوده وعده رونق اقتصادی و تبدیل شدن این محدوده به پایگاه فرهنگی تهران داده شد اما هیچ كدام از این وعده ها محقق نشده است و تابحال هزار میلیارد تومان خرج این پیاده راه شده و ۱۰ هزار صنف و خانواده از این پیاده راه صدمه دیده اند.
علیخانی از شهردار تهران خواست برای كاهش تبعات بر مردم هرچه سریعتر به داد مردم برسند و با اقدامات مقتضی نسبت به رضایت شهروندان، جلوی خسارات بیشتر را بگیرند.
به گفته وی این محله انقلابی، مذهبی و ارزشی به محلی برای جولان فروشندگان مواد مخدر و تولید فساد و فحشا تبدیل گشته است كه ادامه این وضع و عدم برچیده شدن سازه های غیر اصولی و غیر مفهومی تبعات سنگینی بر شهرداری و حتی نظام تحمیل خواهد نمود.

1396/12/15
14:09:43
5.0 / 5
5154
تگهای خبر: تولید , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است