موسوی در پیامی مطرح كرد؛

استمرار خدمتگزاری ذیل مکتب امام و در امتداد راه شهید رییسی

استمرار خدمتگزاری ذیل مکتب امام و در امتداد راه شهید رییسی کار در محل: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی به بر استمرار خدمات سازمان تامین اجتماعی ذیل مکتب امام خمینی (ره)، راهبری مقام معظم رهبری و راه شهید رییسی تاکید نمود.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی به مناسبت فرارسیدن چهاردهم خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پانزدهم خرداد سالروز قیام خونین مردم ایران مقابل رژیم ستمشاهی، ضمن تسلیت این ایام و گرامی داشت یاد و نام شهدای مسیر خدمت شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهید ایشان، بر استمرار و توسعه خدمات سازمان تامین اجتماعی ذیل مکتب امام خمینی (ره)، راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و در امتداد «راه شهید رئیسی» تاکید کرد. متن کامل پیام مدیرعامل این سازمان به مناسبت چهاردهم و پانزدهم خرداد به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم سی و پنجمین سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) که یادآور فقدانی جان سوز و مصیبتی بزرگ است؛ همین طور شصت و یکمین سالروز قیام خونین مردم ایران در سال ۱۳۴۲ و کشتار بی رحمانه مردم انقلابی به دست رژیم ستم شاهی را به مسلمانان و آزادی خواهان سرتاسر جهان تسلیت عرض می کنم. سی وپنج سال بعد از ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حالا ملت ایران در حالی یاد و نام امام راحل عظیم الشأن را گرامی می دارند که ارادت و محبت مردم به ایشان، فقط از نوع یک علقه قلبی و احساسی و عاطفی نیست. بااینکه از نظر احساسات و عواطف، محبت امام (ره) در دل ها موج می زند، اما این همه ی ماجرا نیست و ارادت مردم به آن رهبر قلوب مسلمین، به مدلول پذیرش مکتب امام (ره) به عنوان راه و خط روشن حرکت عمومی و همگانی ملت ایران و راهنمای نظری و عملی حرکت کلی جمهوری اسلامی ایران است که کشور و ملت را به عزت و پیشرفت و عدالت می رساند؛ چنان که در چهل و پنج سال قبل عملاً همچنین بوده و هر جا سفارش های امام (ره) را در نظام حکمرانی کشور دنبال کردیم، به توفیقات عظیمی دست یافتیم. یکی از عناصر مهم مورد تاکید در مکتب حکمرانی مورد تأیید حضرت امام خمینی (ره)، «خدمتگزاری به مردم» است. ایشان همیشه بر ارزش و اهمیت خدمت بی منت به مردم تاکید کرده و مسئولان جمهوری اسلامی ایران را خادمان ملت می دانستند. خدمت به مردم در کلام آن مقتدای بزرگ، به منزله عبادت خداوند متعال بود و به همین دلیل آنرا «تکلیف الهی» توصیف می کردند. در نگاه حضرت امام (ره)؛ مردم ولی نعمتِ مسئولان و صاحبان واقعی کشور هستند که «ما مسئولان را از زندان ها بیرون آوردند و به قدرت رساندند و اگر تا آخر عمر به آنها خدمت نماییم، نمی توانیم از عهده جبران برآییم و باید بدانیم که این خدمت به مردم برای ما یک افتخار است.»
امسال، سالروز رحلت آن پیر فرزانه با یک حادثه تلخ دیگر همراه و همزمان شده است و در ایام اخیر ملت ایران خادم خود و یکی از شاگردان حقیقی مکتب امام (ره) را که مصداق تام و تمام خدمت خالصانه و بی منت به مردم بود، از دست داده است. رییس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در راه خدمت به مردم به تعبیر رهبر معظم انقلاب خستگی ناپذیر بود و همه عمر بابرکت خودرا در راه آسایش و آرامش ملت ایران مصروف داشت. او حقیقتاً معتقد بود که مردم ولی نعمت هستند و مسئولان برای تامین رفاه و آسایش مردم نجیب ایران و در راه آبادانی میهن عزیز اسلامی نباید شب و روز بشناسند و خود نیز در این راه پیشتاز و پیشرو بود و در نهایت نیز به همراه یارانش در راه خدمت به ملت ایران به درجه رفیع شهادت نائل شد و در ملکوت عالم به پیر و مراد خود حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام این سرزمین پیوست. سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه گر اجتماعی که بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و خدمات متنوعی به ملت شریف ایران ارائه می کند، هم چنان که که از شروع دولت مردمی سیزدهم هم قسم با رییس جمهور فقید مسیر توسعه خدمت را در پیش گرفت، در ادامه نیز با توجه به «مکتب الهی امام خمینی (ره)»، راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و «راه رییس جمهور شهید»، مسیر خدمت را به یاری خداوند متعال و با استمداد از ارواح مطهر شهدا خصوصاً شهید آیت الله رئیسی و کوشش های شبانه روزی همکاران خدوم این مجموعه بزرگ، با قوت و جدیت ادامه خواهد داد و در راه تحقق آسایش و رفاه ملت شریف ایران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و نام رییس جمهور شهید و همه شهدای عرصه خدمت، سالروز رحلت ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزدهم خرداد را به مردم شریف ایران و همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان خصوصاً خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی تسلیت عرض می کنم و در راه اعتلای میهن عزیز اسلامی و تامین آسایش و آرامش ملت شریف ایران، از درگاه خداوند متعال توفیق خدمت خالصانه ذیل مکتب الهی امام خمینی (ره) و هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را برای خود و همه همکارانم مسئلت دارم. میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی


منبع:

1403/03/16
13:46:58
0.0 / 5
123
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است