در گزارش كار در محل مطرح شد؛

رفع اشكال احكام حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی

رفع اشكال احكام حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی به گزارش کار در محل رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران اظهار داشت: با بررسی دوباره احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان سایر سطوح سازمان تامین اجتماعی، این مشکل به زودی رفع و احکام جدید صادر می شود.علی دهقان کیا در گفتگو با خبرنگار مهر درباب بررسی دوباره احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان سایر سطوح اظهار داشت: هم اکنون کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی و همین طور مسئولان سازمان تامین اجتماعی در حال بررسی دوباره حکم حقوقی متناسب سازی بازنشستگان سایر سطوح هستند و به زودی این مساله نهایی و حکم ها اصلاح می شوند.
وی با اشاره به اینکه فرمول متناسب سازی همان فرمول گذشته است، اظهار داشت: این فرمول در مورد بازنشستگان حداقل بگیر اجرائی شد اما متأسفانه برای بازنشستگان سایر سطوح مشکلاتی به وجود آمد که مقرر است برطرف شود.
دهقان کیا با تاکید بر اینکه بازنشستگان حداقل بگیر با ۳۰ سال سابقه کار هم اکنون حدود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافت می کنند، اشاره کرد: باید حقوق متناسب سازی شده بازنشستگان سایر سطوح را با حقوق اسفند محاسبه می کردند اما به سبب مشکلات نرم افزاری، حقوق تیرماه آنان محاسبه شده است و همین موجب بروز اشکالاتی در احکام حقوقی آنان شد که رفع این مساله در دست بررسی می باشد.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران افزود: بازنشستگان حداقل بگیر مشکلی در دریافتی هایشان نداشتند اما اگر ایرادی در احکام تعدادی از بازنشستگان وجود دارد باید به شعب تامین اجتماعی مراجعه و آنرا رفع کنند.
وی با تاکید بر اینکه به حقوق بازنشستگان سایر سطوح ۲۶ درصد به اضافه ۲۴۶ هزار تومان بعلاوه ۸۱۵ هزار تومان سایر مزایا اضافه می شود، اظهار داشت: سایر مزایا بدون حق اولاد حدود ۷۱۵ هزار تومان می شود و این فرمول برای افزایش دستمزدها برای سال ۱۴۰۰ بود.
به گفته این مقام مسئول چنانچه کانون عالی بازنشستگان و همین طور سازمان تامین اجتماعی به نتیجه قطعی برسند به سرعت احکام صادر و فرمول نهایی برای اجرائی شدن حقوق متناسب سازی بازنشستگان سایر سطوح اعمال می شود.
دهقان کیا اشاره کرد: سال قبل یک بازنشسته با ۳۰ سال سابقه، دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافت می کرد اما امسال حقوق او به چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.


منبع:

1400/01/31
19:47:54
0.0 / 5
849
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است