جمالی نژاد:

مجوز به كارگیری 12 هزار و 400 نیرو در شهرداری های كشور صادر شد

مجوز به كارگیری 12 هزار و 400 نیرو در شهرداری های كشور صادر شد به گزارش کار در محل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اظهار داشت: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مجوز به کارگیری 12 هزار و 400 نیروی قرارداد کار معین در شهرداری های کشور صادر شد.مهدی جمالی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه به کارگیری نیروی قراردادی همیشه یکی از دغدغه های شهرداری های کشور بوده است، گفت: دراین زمینه از شروع فعالیت بعنوان رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور این مهم را در دستور کار قرار دادم.
وی با اعلان اینکه این اقدام از برنامه های وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها است که بمنظور پاسخگویی به نیازهای نیروی انسانی قراردادی در شهرداری ها صورت گرفته است، اظهار داشت: با توجه به این که هم اکنون در شهرداری های کشور به استثنای شهرداری تهران ۱۲۵ هزار پست سازمانی وجود دارد، بمنظور ایجاد انگیزش و ساماندهی نیروهای انسانی فعال و توانمند در شهرداری ها، جلسات مختلفی در سطوح مدیریتی و کارشناسی با سازمان اداری و استخدامی کشور، تشکیل که در نهایت بعد از سال ها انتظار مجوز به کارگیری نیروی قراردادی در شهرداری های کشور صادر شد.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اعلان اینکه در سال قبل نحوه به کارگیری نیروی قراردادی در شهرداری ها توسط وزیر کشور ابلاغ گردید، افزود: هیئت تخصصی دیوان عدالت اداری نیز بخشنامه یاد شده را در صورت ستاندن مجوز سازمان اداری استخدامی تأیید کرد.
وی اظهار داشت: باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته اقدامات لازم برمبنای مفاد بخشنامه ابلاغی و دستورالعمل های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور این طرح مرحله به مرحله اجرائی می شود.
جمالی نژاد اشاره کرد: بر این اساس در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز به کارگیری ۱۲ هزار و ۴۰۰ نیروی قرارداد کار معین در شهرداری های کشور صادر شد.
وی در ادامه با اعلان اینکه شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان قراردادی فعلی نیز به سازمان اداری و استخدامی پیشنهاد شده است، افزود: این امر نیز بعد از طی مراحل مورد نیاز به همه شهرداری های کشور ابلاغ خواهد گردید.


منبع:

1399/11/20
21:53:31
0.0 / 5
553
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است