عضو شورای شهر تهران:

نباید به متخلف قطع درخت پاداش داد

نباید به متخلف قطع درخت پاداش داد به گزارش كار در محل نایب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورا اظهار داشت:  اگر مالكی تخلف كرد و عرصه باغ را با قطع درخت به مسكونی تبدیل كرد نباید این تخلف را پذیرفت، چونكه پذیرش درخواست مالك یعنی به متخلف پاداش داده می شود.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، سید حسن رسولی، در جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران در بررسی پرونده های پلاك ثبتی املاك از منظر باغ یا غیر باغ بودن، تصریح كرد: در شورای شهر تهران در تصمیم گیری برای پرونده باغات باید به حقوق مالكانه و حفظ باغات هر دو دقت كنیم و نباید هیچ كدام را فدای دیگری نماییم.

وی در بررسی پرونده ای كه بدون رضایت مالك در آن درخت كاشت شده و امروز به علت این درختان ملك باغ شناخته شده، تصریح كرد: این ملك در صورت كسب رضایت مالك از راه كمیسیون ماده ۵ به فضای سبز تبدیل گردد، در غیر اینصورت ملك باغ نیست.

نایب رییس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در پرونده دیگری اظهار داشت: اگر مالكی تخلف كرد و عرصه باغ را با قطع درخت به مسكونی تبدیل كرد نباید این تخلف را بپذیریم. در صورت موافقت با درخواست او برای غیرباغ بودن ملك، در حقیقت به متخلف پاداش می دهیم.

1398/11/16
23:45:09
5.0 / 5
4067
تگهای خبر: بودجه , حقوق , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است