توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) انجام می شود؛

توزیع روزانه ۱۰۰هزار پرس غذا و۵۰۰هزار آب معدنی میان زوار اربعین

توزیع روزانه ۱۰۰هزار پرس غذا و۵۰۰هزار آب معدنی میان زوار اربعین كار در محل: رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از توزیع روزانه 100هزار پرس غذا و 500 هزار آب معدنی و انواع خدمات پزشكی در 12 موكب در اربعین آگاهی داد.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمد مخبر بامداد امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زوار از موكبهای ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن كرد و درجمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاداجرایی فرمان حضرت امام همچون سالهای گذشته خدمت رسانی به زوار پیاده روی اربعین را وظیفه خود میداند و درهمین راستا در شش نقطه مرزی كشور و شش نقطه در خاك عراق نسبت به استقرار موكب جهت اسكان و پذیرایی و ارائه خدمات پزشك و سلامت به زوار اربعین اقدام نموده است. وی ادامه داد: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بااشاره به موكبهای ستاد در خاك عراق اظهار داشت: تعداد شش موكب نیز در شهرهای نجف، كربلا، كاظمین، سامرا و مسیر نجف به كربلا به همراه تریلر حامل ارائه خدمات سلامت، فرهنگی، بانكی و مخابرات مستقر شده اند و به طور شبانه روزی به زوار اباعبدالله خدمت رسانی میكنند. مخبر اضافه كرد: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در میان زوار توزیع می گردد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درانتها با حضور دربین زوار از برنامه ریزی برای سال آینده به منظور توسعه زیرساختی و استقرار مكان هایی مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی در مناطق مرزی آگاهی داد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام همین طور باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام كرد. محمدعلی دل آرام مجری مواكب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان خوزستان نیز با اشاره به اینكه تا امروز ۱۸ هزار غذا در دو مرز شلمچه و چذابه توسط این مجموعه توزیع شده، اضافه كرد: تابحال ۳ هزار زائر در موكب های ستاد در این دو مرز اسكان یافته اند.

وی با اشاره به اینكه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زوار توزیع می شود، اشاره كرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.

مجری مواكب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اسكان ۳ هزار زائر در موكب های ستاد در مرزهای شلمچه و چذابه اظهار داشت: تابحال ۲۰ هزار بطری آب معدنی نیز توزیع شده است و این خدمات بصورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

1398/07/22
13:21:03
5.0 / 5
4368
تگهای خبر: بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است