مخبر اعلام كرد

ایجاد روزانه ۳۰۰ شغل در كشور از طرف بنیاد بركت

ایجاد روزانه ۳۰۰ شغل در كشور از طرف بنیاد بركت به گزارش كار در محل رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینكه روزانه 300 شغل در كشور توسط بنیاد بركت ایجاد می شود، اظهار داشت: توانمندسازی بوسیله اشتغال و رفع محرومیت، نیاز فعلی كشور است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمد مخبر در مراسم افتتاح همزمان ۱۲۰ مدرسه كه امروز برگزار شد، اظهار داشت: در بحث آموزشی، ستاد اجرایی و بنیاد بركت اقدامات خوبی را انجام داده اند بطوریكه تحویل ۱۲۰ مدرسه و ارسال ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر به مناطق محروم همچون آنها بوده است.
وی با اشاره به اینكه حدود هفت هزار روستا به كارگاه تبدیل گشته اند، اشاره كرد: در حوزه اشتغال، اقداماتی انجام شده بطوریكه هفته ای دو هزار شغل ایجاد می نماییم كه روزانه ۳۰۰ شغل و ۱۰۰ طرح از طرف بنیاد بركت در مناطق محروم ایجاد می شود.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به برنامه های ستاد اجرایی امام اشاره و اشاره كرد: توجه به تولید و اشتغال، جلوگیری از واردات و همین طور توسعه صادرات همچون برنامه های بنیاد بركت است.
وی افزود: وزارت بهداشت از ما خواسته بود ۹۰۰ دستگاه دیالیز وارد نماییم كه این كار را نیز انجام داده ایم كه البته تعامل ما با دستگاه ها و همین طور همكاری آنها با ما خوب است و همه در جهت رفع مشكلات مردم اقدام می نماییم.
مخبر اضافه كرد: توانمندسازی بوسیله اشتغال و رفع محرومیت، نیاز فعلی كشور است كه باید همه دستگاهها در این خصوص همكاری كنند.


منبع:

1398/06/26
22:54:23
5.0 / 5
4571
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است