میدری خبر داد؛

یك میلیون جامانده سبد حمایتی می گیرند، ارسال پیامك از روز یكشنبه

یك میلیون جامانده سبد حمایتی می گیرند، ارسال پیامك از روز یكشنبه كار در محل: معاون وزیر رفاه اظهار داشت:  یك میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در سامانه های اعلام شده متقاضی دریافت بسته حمایتی بودند كه به یك میلیون نفر آنها سبد تعلق خواهد گرفت.احمد میدری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد تعیین تكلیف جاماندگان بسته حمایتی اظهار داشت: افرادی كه كد ملی خویش را از راه دو شماره ای كه قبلا اعلام شده بود پیامك كردند از روز یكشنبه پیامكی به آنها ارسال خواهد شد.
معاون رفاهی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: یك میلیون و ۹۰۰ هزار نفر كد ملی ارسال كرده بودند و تقاضای بسته حمایتی دولت را داشتند كه مشخص شد ۹۱۰ هزار نفر آنها یكی از اعضای خانواده اشان بسته حمایتی دریافت كرده بودكه عملا بر مبنای قانون به هر خانواده فقط یك بسته تعلق می گیرد.
وی اظهار داشت: از متقاضیان درخواست می نماییم رجوع حضوری به وزارت رفاه و یا سازمان هدفمندی یارانه ها نداشته باشند چون كه سبب مختل شدن وزارتخانه می شوند.
معاون رفاهی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی خاطرنشان كرد: به یك میلیون نفر از افرادی كه متقاضی بسته حمایتی بوده و كد ملی ارسال كرده بودند با تامین اعتبار، سبد حمایتی به آنها پرداخت خواهد شد.
به تمامی یك میلیون و ۹۰۰ هزار نفر پیامك ارسال می شود اما یك میلیون نفر آنها مشمول دریافت سبد حمایتی هستند. بعد از ارسال پیامك به جاماندگان به آنها اعلام می شود كه مراحل بعدی ثبت نام چگونه است و امیداریم پیش از آخر سال به جاماندگان بسته حمایتی پرداخت گردد.
میدری با اشاره به اینكه تابحال ۱۵ میلیون نفر بسته حمایتی را دریافت كرده اند، اضافه كرد: اعتباری حدود ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای بسته حمایتی آنها تخصیص داده شد و امیدواریم پیش از سال جدید یك مرحله دیگر به مددجویان بهزیستی و كمیته امداد پرداخت گردد.
وی اظهار داشت: پیامك هایی كه به متقاضیان ارسال می شود فقط با شماره های ۱۴۲۰ و ۱۴۲ خواهد بود.
مدیری تصریح كرد: همینطور ۲۰۰ هزار نفر از كاركنان دولت هم واجد شرایط هستند اما سبد حمایتی را دریافت نكرده اند كه آنها هم جزو مشمولان هستند.

1397/11/24
16:23:58
5.0 / 5
5031
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است