مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت كشور خبر داد

قرارگیری ۶۰۰ هزار مددجو در كشور تحت پوشش چرخه حمایتی امداد

قرارگیری ۶۰۰ هزار مددجو در كشور تحت پوشش چرخه حمایتی امداد به گزارش كار در محل مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت كشور اظهار داشت: امسال ۶۰۰ هزار نفر مددجو به چرخه حمایتی كمیته امداد درآمدند كه ۱۸ هزار نفر مربوط به استان كرمانشاه بوده است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، مجید باجلان امروز سه شنبه در دیدار با مددجویان شهرستان سرپل ذهاب گفت: كمیته امداد امام خمینی(ره) بطور جدی در صدد توانمندسازی مددجویان و خروج آنان از چرخه های معیشتی و حقوق بگیری است.
وی اضافه كرد: بااینكه سال قبل ۱۷۲ هزار مددجو سپس توانمندسازی از چرخه های حمایتی كمیته امداد خارج شدند با این وجود با عنایت به شرایط اقتصادی و همین طور برمبنای تبصره ماده ۱۶ امسال ۶۰۰ هزار نفر مددجو به چرخه حمایتی كمیته امداد در آمدند كه در این میان ۱۸ هزار نفر مربوط به استان كرمانشاه بوده است.
باجلان با اشاره به اینكه این ورود به چرخه حمایتی خوشایند نیست، اظهار داشت: این از نظر كه صلاحیت سنجی افراد مددجو و نیازمند ورود به چرخه حمایتی بین ۳۰ تا ۴۰ روز طول كشید، اقدام بزرگی انجام شده است.
این مسئول اشاره كرد: درصدد هستیم قبل از به اتمام رسیدن سال جاری صف انتظار برای دریافت وام های كارگشایی نیازمندان و مددجویان تحت پوشش صفر شود.
وی اضافه كرد: كمیته امداد بطور جدی در صدد ترویج فرهنگ قرض الحسنه به معنای واقعی آن است تا مردم در یابند همانگونه كه صدقه ثواب دارد قرض الحسنه از ثواب و پاداش بیشتری برخوردار می باشد.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اشاره كرد: بطور جدی در صدد جذب سپرده ها و نمایش خدمات به مددجویان هستیم.

1397/11/17
18:26:38
5.0 / 5
5315
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است