مخالفت با افزایش تعرفه های اماكن ورزشی تحت مدیریت شهرداری تهران

مخالفت با افزایش تعرفه های اماكن ورزشی تحت مدیریت شهرداری تهران كار در محل: اعضای شورای شهر تهران با افزایش تعرفه های اماكن ورزشی تحت نظارت شهرداری تهران مخالفت كردند.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، در جلسه امروز شورای شهر تهران، تعرفه های اماكن ورزشی زیر نظر شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
حجت نظری با اشاره به اینكه به سبب تغییر و تحولاتی كه طی این مدت در سازمان ورزش صورت گرفت و گذر از نیمه دوم سال به این توافق رسیدیم كه تا اختتام امسال نرخ اماكن ورزشی شهرداری همانند گذشته باشد و تغییر نداشته باشد.
وی افزود: با عنایت به مصوبه تجمیع عوارض باید در صورت تغییر نرخ ها دوباره درباب آن تصمیم گیری نماییم، بدین سبب پیشنهاد كمیسیون این است كه امسال تعرفه ها تغییری نداشته باشد.
حسن رسولی پیشنهاد داد به جای مخالفت با لایحه افزایش تعرفه ها، این لایحه به كمیسیون بازگردد.
محمود میرلوحی باز در مخالفت با پیشنهاد كمیسیون اجتماعی اظهار داشت: هم اكنون تعرفه های اماكن ورزشی شهرداری از تعرفه های دولتی باز پایین تر است و عملا مدیریت شهری از این ظرفیت بی بهره است و این اماكن ورزشی با تمامی ظرفیت مورد استفاده قرار نمی گیرند.
محمدجواد حق شناس باز در این رابطه اظهار داشت: این مصوبه تا زمانی كه نهایی شود، عملا اواخر دی ماه است و پیشنهاد می كنم برای دو ماه پایانی افزایش نرخی نداشته باشیم.
شجاع پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران باز با تأیید نظر كمیسیون اجتماعی درخواست نمود این نرخ ها تا آخر سال تغییری نداشته باشد اما برای سال آینده افزایش نرخ ها را داشته باشیم.
وی تاكید كرد: این افزایش نرخ ها به سبب افزایش هزینه های نگهداشت این مجموعه ها، حقوق پرسنل و فرسودگی بعضی از این مجتمع های ورزشی است كه بالای ۲۰ سال سن داشته و نیاز به بازسازی كامل دارند و برای نمایش خدمات مطلوب تر، این تعرفه ها كه از ۵ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان است، باید افزایش پیدا كند.
در نهایت اعضا با ۱۵ رای موافق و دو رای مخالف، پیشنهاد كمیسیون فرهنگی اجتماعی درباب عدم تغییر تعرفه ها تا آخر سال را تأیید كردند.

1397/10/16
14:36:34
5.0 / 5
4726
تگهای خبر: حقوق , خدمات , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است