آغاز كمپین لبخند مهر؛

تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند توسط بهزیستی

تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند توسط بهزیستی كار در محل: جانشین رئیس سازمان بهزیستی از آغاز كمپین لبخند مهر اطلاع داد و اظهار داشت: این كمپین با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند از جانب بهزیستی در مناطق محروم و كم برخوردار شروع شد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، پهبد پورشبانان در مراسم افتتاح كمپین لبخند مهر اضافه كرد: بهزیستی كوشیده تا اعتماد عمومی مردم نسبت به این سازمان افزایش پیدا كند و خوشبختانه توانسته ایم با شفافیت در حوزه مشاركت های مردمی، موفقیت های خوبی به دست آوریم.
وی اضافه كرد: سازمان بهزیستی اقدامات زیادی در شرایط بحرانی مانند زلزله كرمانشاه برای مددجویان و سایر اقشار نیازمند و زلزله زده كرمانشاه انجام داده به صورتی كه در بدو وقوع زلزله ستادی در سازمان تشكیل و خدمات موردنیاز را به زلزله زدگان شروع كرد.
جانشین رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینكه خدمات روانشناختی، روانشناسی، عرضه خدمات به صدمه دیدگان توسط اورژانس اجتماعی و پشتیبانی از كودكان بی سرپرست همچون این خدمات بوده است، اظهار داشت: در هفته های گذشته هم خدمات ساخت ۱۰ روستامهد در مناطق زلزله زده كرمانشاه شروع شده است.
وی با تاكید بر اینكه كمپین تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند از دو سال پیش در سازمان بهزیستی شروع شده است، اظهار داشت: یك میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در جهت كمك به دانش آموزان نیازمند توسط این كمپین به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده است.
به گفته پورشبانان، كمك های جمع آوری شده میان دانش آموزان مقطع ابتدایی مناطق كم برخوردار با همكاری آموزش و پرورش توزیع می گردد و خیرین و نیكوكاران می توانند با رجوع به ادارات بهزیستی كمك های خویش را به این كمپین اهدا كنند.
وی اظهار داشت: سهم هر دانش آموز در طرح لبخند مهر ۱۰۰ هزار تومان به صورت نقدی همراه با لوازم التحریر خواهد بود.

1397/06/23
19:21:12
5.0 / 5
5360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است