عضو هیات رئیسه مجلس؛

سازمان ها و حكومت در قبال معلولان مسئول هستند

سازمان ها و حكومت در قبال معلولان مسئول هستند كار در محل: عضو هیات رئیسه مجلس، با اشاره به اینكه باید قوانینی نوشته شوند كه در عمل قابلیت اجرا داشته باشند، اظهار داشت: همه در برابر معلولان مسئولند.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، مسعود پزشكیان در مراسم تجلیل از دست اندركاران تدوین و تصویب قانون پشتیبانی از حقوق معلولان، اضافه كرد: چنانچه قانونی تدوین نماییم كه عینیت پیدا نكند مشكلات بر روی زمین می ماند و همه سازمان ها و ارگان ها در قبال كمك به افراد معلول مسئول هستند.
وی با اشاره به اینكه نمی گردد در كشور فقر و گرسنگی باشد و ما بی تفاوت باشیم، افزود: همه وظیفه داریم این موضوعات را ببینیم و برای رفع آن تلاش نماییم.
پزشكیان اظهار داشت: بعنوان یك مسلمان دانشگاهی نمی پذیرم كه در جامعه ای زندگی كنم كه این مشكلات باشد و از كنار آنها عبور كنم.
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینكه انسان به اندازه دغدغه هایش انسان است، اضافه كرد: وظیفه روحانیت و مسجد جز این نیست كه به این مسائل رسیدگی كند و وظیفه حاكمیت این است كه صدای افرادی باشد كه شنونده ای ندارند و همینطور دست كسانی را بگیرد كه كسی دست شان را نمی گیرد.

1397/04/26
14:32:29
5.0 / 5
4588
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است