سفارش رهبر انقلاب به فتاح، رسیدگی به محرومان رمز عبور از مشكلات

سفارش رهبر انقلاب به فتاح، رسیدگی به محرومان رمز عبور از مشكلات كار در محل: رییس كمیته امداد با اشاره به سفارش های مقام معظم رهبری اظهار داشت: رسیدگی به محرومان رمز عبور از مشكلات كشور است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر٬ سید پرویز فتاح در مراسم «شنبه های انقلاب» كه با مبحث احسان و نیكوكاری برگزار شد، با تاكید بر اهمیت مبارزه با فقر اضافه كرد: امام خمینی (ره) كمیته امداد و بقیه نهادهای حمایتی را تولید كرد تا با فقر مبارزه كنند و ایشان به ما آموخت كه مستمندان و محرومان ولی نعمتان ما هستند.
وی با اشاره به اینكه فقر به راحتی از بین نمی رود و دشمن سرسختی است، ادامه داد: با همت علی وار می توان فقر را از بین برد و نخستین شرط این است كه نگذاریم سطح زندگی ما از این افراد فاصله بگیرد.
فتاح تاكید كرد: اگر به مسئله فقرا و نیازمندان در نظام اسلامی درست رسیدگی نماییم از گردنه همه مشكلات عبور می نماییم.
فتاح اظهار داشت: بالاترین ایثار، احسان و نیكوكاری كه در مكتب امام خمینی (ره) شكل گرفت برای دفاع مقدس بود و اوج احسان و نیكوكاری كار شهدا و رزمندگان دفاع مقدس است.
رئیس كمیته امداد امام خمینی افزود: این كمیته ۱۷۰ هزار یتیم را تحت پوشش قرار داده است كه ۸۰۰ هزار حامی یعنی به ازای هر یك یتیم پنج حامی از این افراد حمایت می كنند.
فتاح با اشاره به دوره ۲۸ روزه ریاست جمهوری شهید رجایی اظهار داشت: این شهید در این مدت كوتاه طرح پشتیبانی از سالمندان با عنوان طرح شهید رجایی را راه اندازی كرد و هم اكنون ۷۵۰ هزار سالمند روستایی تحت پوشش كمیته امداد هستند.
وی با اشاره به اینكه رهبر معظم انقلاب به بنده تاكید كرده است كه به استان ها سفر كرده و به خانواده های یتیم و نیازمند سر بزنیم، اظهار داشت: هم اكنون نزدیك به ۱۵ هزار مؤسسه خیریه فعالیت می نمایند.

1397/03/06
13:20:31
5.0 / 5
5082
تگهای خبر: سالمند , كمیته امداد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است