قائم مقام مدیر كل بهزیستی گلستان خبرداد:

اجرای طرح مراقبت در منزل برای خانواده عایشه، تشكر از خبرگزاری مهر

اجرای طرح مراقبت در منزل برای خانواده عایشه، تشكر از خبرگزاری مهر كار در محل: گرگان- قائم مقام مدیر كل بهزیستی گلستان اظهار داشت: با قید فوریت از محل اعتبارات مناسب سازی، حمام منزل عایشه تكمیل و لوازم بهداشتی و بسته های غذایی برای این خانواده تهیه می گردد.سید امیر میرفندرسكی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: از گزارش تصویری خبرگزاری مهر در مورد بازتاب مشكلات زندگی «عایشه محمودی» و فرزندان معلول او سپاسگزارم؛ رسانه ها نبض بیدار جامعه هستند.
وی افزود: برخلاف سایر دستگاه ها، از منعكس كردن مشكلات در بخش هایی كه مغفول مانده خوشحال هستیم تا آن ها را برطرف نماییم.
قائم مقام و مشاور مدیر كل بهزیستی استان گلستان اظهار داشت: پس از گزارش خبرگزاری مهر، به رئیس بهزیستی شهرستان مراوه تپه مأموریت دادیم تا مشكلات زندگی این خانواده را بررسی كند.
میرفندرسكی خاطرنشان كرد: عایشه محمودی، متولد ۱۳۳۹، بی سواد و اهل روستای یانبلاغ از توابع شهرستان مراوه تپه است.
وی اضافه كرد: وی با پسرخاله خود ازدواج كرده و ۱۱ فرزند دارد كه دو پسر و یك دختر وی دچار معلولیت جسمی و ذهنی هستند.
میرفندرسكی با بیان این كه پدر خانواده ازدواج مجدد كرده و دیگر با آن ها ارتباطی ندارد، اظهار داشت: وی پیگیر رفع مشكلات فرزندان خود نیست.
حمام عایشه ناتمام است
قائم مقام و مشاور مدیر كل بهزیستی استان گلستان اظهار نمود: آن ها در خانه كلنگی كه وضعیت بهداشتی نامطلوبی دارد، زندگی می كنند، عایشه از كمك هزینه مناسب سازی حمامی ساخته كه ناتمام و فاقد لوله كشی آب است.
میرفندرسكی با بیان این كه این خانواده از سال ۹۳، تحت حمایت بهزیستی قرار گرفتند، اضافه كرد: تنها منبع درآمد آن ها مستمری بهزیستی و یارانه است.
وی اظهار داشت: تشخیص مددكار ما در مورد مشكل آن ها مناسب و بهداشتی نبودن حمام و دستشویی و نداشتن یخچال و تانكر ذخیره سازی آب برای حمام است.
طرح مراقبت در منزل
قائم مقام و مشاور مدیر كل بهزیستی استان گلستان اظهار نمود: خدماتی كه تابحال به آن ها عرضه شده، مستمری، هزینه ایاب و ذهاب، بن كارت های مناسبتی، كمك هزینه مناسب سازی محیط، كمك هزینه موردی معیشت و كمك هزینه مراقبت از منزل است.
میرفندرسكی در مورد طرح مراقبت از منزل چنین توضیح داد: طرحی است كه بهزیستی برای خانواده هایی كه معلول و سالمند زمین گیر دارند، در نظر گرفته شده و ما كمك هزینه خدمات ویزیت در منزل، ماساژ بیمار و مواردی از این دست را می پردازیم.
وی اظهار داشت: این خانواده در سال ۹۶، طبق ضوابط سه بار از این طرح استفاده كردند و دوباره در این طرح قرار گرفتند.
میرفندرسكی بیان كرد: اكنون هم بلافاصله با قید فوریت از محل اعتبارات مناسب سازی در جهت تكمیل و تجهیز حمام، تهیه تانكر و لوازم بهداشتی و بسته های غذایی این خانواده اقدام می نماییم.

1397/02/04
16:08:25
5.0 / 5
4704
تگهای خبر: بهزیستی , خدمات , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است