متن استعفای دوم نجفی؛

تا پیش از اردیبهشت شهردار انتخاب شود، آماده همكاری در هر سطحی هستم

تا پیش از اردیبهشت شهردار انتخاب شود، آماده همكاری در هر سطحی هستم كار در محل: شهردار تهران ظهر امروز دومین استعفای خویش را به رییس شورای شهر تهران ارسال كرد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمدعلی نجفی دومین استعفای خویش را به شورای شهر تهران ارسال كرد. متن این نامه به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای مهندس هاشمی
رئیس محترم شورای اسلامی شهر تهران، ری و شمیرانات
با تقدیم سلام و ضمن تشكر از الطاف اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران كه در جلسه مورخه ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ شورا نسبت به اینجانب ابراز شد و نهایتاً در رأی مخالف ایشان با استعفای بنده تجلی یافت، به استحضار می رساند كه به احترام نظر و رأی شورای محترم، اینجانب مجدداً با پزشك معالج خویش مشورت كردم و امكان انجام عمل جراحی و تداوم معالجه را توأم با حفظ مسئولیت شهرداری جویا شدم.
متأسفانه ایشان مجدداً بر قابل جمع نبودن این دو امر تاكید و پیشنهاد داشتند كه برای انجام مراحل درمان بیماری در نخستین فرصت ممكن از مسئولیت خویش در شهرداری تهران كناره گیری كنم.
لذا در كمال احترام و خضوع نسبت به اعضای محترم شورا تقاضا دارم ترتیبی اتخاذ فرمایید كه تا پیش از اول اردیبهشت ماه كه مقرر است مراحل جدی معالجه را آغاز نمایم، برای انتخاب شهردار و یا سرپرست شهرداری اقدام لازم معمول شود. مجدداً تاكید می كنم كه بنده آمادگی كامل برای همكاری و همراهی فرد منتخب شورا را در هر سطحی كه در توانایی ام باشد دارم و تا زمان انتخاب نهایی شورا اجازه نخواهم داد كه برنامه ها و فعالیت های شهرداری با توقف و یا ركود مواجه شود.

1397/01/20
19:08:14
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است