مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران:

آغاز تكمیل ثبت نام طرح ترافیك برای سهمیه های خاص

آغاز تكمیل ثبت نام طرح ترافیك برای سهمیه های خاص كار در محل: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اظهار داشت: از امروز چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه برخی سهمیه های خاص طرح ترافیك امكان بارگذاری مدارك را خواهند داشت.به گزارش كار در محل به نقل از روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، محمد فرجود اظهار داشت: سامانه حساب شهروندی، به نشانی my.tehran.ir كه از اواخر سال قبل برای ثبت نام طرح ترافیك جدید افتتاح شد در طول روزهای گذشته و حتی تعطیلات نوروز بدون كوچكترین اختلالی فرایند ثبت نام طرح ترافیك را انجام داده است و تابحال بیش از ۳۰ هزار نفر اطلاعات و درخواست خویش را ثبت كرده اند كه پیش بینی می گردد با آغاز روزهای كاری سال جدید این آمار بسیار بیشتر شود.
وی اضافه كرد: خبرنگاران و جانبازان عزیز هم می توانند از روز چهارشنبه پانزدهم فروردین ماه مداركی را كه در راهنمای سامانه وجود دارد بارگذاری و ثبت نام خویش را تكمیل كنند.
فرجود ادامه داد: فرایند و شیوه نامه تخصیص طرح ترافیك به سهمیه های خاص بر عهده اداره صدور آرم معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران است.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران تصریح كرد: ساكنان محدوده طرح ترافیك باید توجه داشته باشند، برای ثبت نام و بهره گرفتن از امتیازات و تمهیدات طرح ترافیك حتما باید عوارض نوسازی و پسماند خویش را پرداخت كرده باشند و بدهی به شهرداری تهران نداشته باشند، همینطور به هر بلوك ـ ملك و بلوك ـ ملك ـ آپارتمان فقط یك سهمیه تعلق می گیرد و باید ملك مورد نظر حتما مسكونی باشد. مستاجران یا كسانی كه به شكل شراكتی از واحد مسكونی بهره می برند پیش از ثبت نام باید برای گرفتن یك سهمیه به توافق رسیده باشند.
وی در انتها تصریح كرد: در بخش حمل و نقل عمومی مالكان آژانس ها باید ابتدا در سامانه موسسات اتومبیل كرایه به نشانی http: //taxi-agency.tehran.ir ثبت نام كنند، اما راننده های موسسه در همان سامانه حساب شهروندی اطلاعات شخصی و خودرویشان را به ثبت برسانند.

1397/01/16
21:13:22
5.0 / 5
5362
تگهای خبر: ثبت نام , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است