در استان تهران؛

پرداخت عیدی مددجویان كمیته امداد شروع شد

پرداخت عیدی مددجویان كمیته امداد شروع شد كار در محل: معاون اداری مالی كمیته امداد استان تهران، اظهار داشت: عیدی مددجویان كمیته امداد استان تهران در قالب ۶۹ هزار بن كارت از امروز ۱۲ اسفند بین آنها توزیع می گردد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، ابوالفضل نوبخت با اشاره به اینكه طبق سال های گذشته و بر مبنای تفاهم نامه ای كه با فروشگاه اتكا منعقد شده است، اظهار داشت: عیدی مددجویان تحت حمایت در قالب بن كارت از شنبه ۱۲ اسفندماه در اختیار آنها قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینكه این بن كارت ها هم به خانوارهای معیشت بگیر و هم خانوارهای تك و چند خدمتی تعلق می گیرد، ادامه داد: سه میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان در قالب بن كارت برای كمك هزینه خرید اقلام ضروری و مورد نیاز مددجویان اختصاص یافت.
معاون اداری مالی كمیته امداد استان تهران با اشاره به اینكه برای دسترسی راحت تر نیازمندان و مددجویان از سه سال قبل با فروشگاه اتكا تفاهم نامه همكاری امضا شده است، بیان كرد: دارندگان این بن كارت می توانند از تمام فروشگاه های اتكا سراسر كشور خرید كنند كه اعتبار این بن كارت ها یك ساله است.
نوبخت با تاكید بر اینكه مبلغ هر بن كارت با عنایت به تعداد نفرات خانوارها تعیین شده است، اضافه كرد: مبلغ این كارت ها از ۵۳ تا ۱۰۵ هزار تومان است كه می تواند بخشی از نیازهای مددجویان را تامین كند.
شایسته ذكر است ۵۳ هزار و ۴۳۴ خانوار با جمعیت ۸۷ هزار و ۵۶۵ نفر در استان تهران از خدمات كمیته امداد بهره مند هستند و علاوه بر این تعداد نیازمندان غیر تحت حمایت هم به صورت موردی از خدمات كمیته امداد استفاده می نمایند

1396/12/12
23:39:48
5.0 / 5
5299
تگهای خبر: خدمات , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است