توضیح اسنپ درباره حادثه كرمان

توضیح اسنپ درباره حادثه كرمان كار در محل: نایب رئیس هیات مدیره اسنپ با اشاره به اینكه این شركت معتقد به پیگیری جرایم با استفاده از مراجع قانونی است، اظهار داشت: برخود واجب می دانیم درمورد اتفاق كرمان توضیحاتی را جهت تنویر افكار عمومی عرضه دهیم.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ژوبین علاقبند، نایب رئیس هیات مدیره اسنپ، از حمله به دفتر این سامانه در كرمان می گوید: طی روز گذشته، فیلم هایی با عنوان حمله به دفتر اسنپ در شهر كرمان انتشار یافته اند. متاسفانه این حادثه اتفاق افتاده است.
وی در ادامه اضافه كرد: از آنجایی كه همیشه معتقد به پیگیری جرایم با استفاده از مراجع قانونی هستیم تمایلی به رسانه ای شدن این اتفاق نداشتیم. با این حال اكنون بر خود واجب می دانیم كه توضیحاتی را برای تنویر افكار عمومی عرضه دهیم.

نایب رئیس هیات مدیره اسنپ همینطور تصریح كرد: كاركنان اسنپ كه در این حادثه صدمه دیده اند به بیمارستان منتقل شده اند و خوشبختانه حال عمومی شان رو به بهبود است. این افراد همگی از بین جوانان بومی كرمان هستند و در حالیكه مشغول تدارك آغاز فعالیت اسنپ در كرمان بودند مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفتند. این حادثه با استفاده از مراجع قانونی در حال پیگیری است.
وی در ادامه تصریح كرد: اسنپ تمام مجوزهای قانونی مورد نیاز برای آغاز خدمات رسانی در شهر كرمان را در اختیار دارد و در تعامل با مراجع ذی صلاح و به صورت خاص اداره اماكن نیروی انتظامی است.
علاقبند افزود: این اولین مرتبه نیست كه در بدو ورود اسنپ به یك شهر مورد كم لطفی عده ای قرار می گیریم. طبق تجربه می دانیم كه عموم مردم شهر كرمان با این عده هم نظر نیستند و باور داریم كه بهره مندی از سرویس حمل ونقل مناسب و مقرون به صرفه حق تمام شهروندان است.

وی تصریح كرد: اسنپ ۳ سال پیش فعالیت خویش را با اتكا به دانش و فناوری روز آغاز كرد و آمد تا زندگی مردم ایران را راحت تر كند. خوشبختانه مردم هم آن را پذیرفته اند و همواره مورد اقبال عموم قرار گرفته است. تهدید و ارعاب عده قلیلی كه تنها منفعت خودشان را در نظر می گیرند نمی تواند مانع خدماتی شود كه نفع عموم مردم را در نظر دارد.
نایب رئیس هیات مدیره اسنپ در انتها اظهار داشت: جمعیت خانواده اسنپ امروز متشكل از ۹۰۰ نفر كارمند، بیش از ۳۰۰هزار نفر كاربر راننده و بیش از ۱۰ میلیون نفر كاربر مسافر است. اتحاد خانواده اسنپ هیچگاه به ما اجازه نمی دهد كه از ادامه راه ناامید شویم و با اتكا به حمایت مردم كرمان فعالیت قانونی خویش را در این شهر پی خواهیم گرفت.


1396/11/28
14:25:47
5.0 / 5
5496
تگهای خبر: خدمات , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است