در دیدار روسای مجلس و بنیاد مسكن تاكید شد

نوسازی تمام خانه های روستایی تا افق ۱۴۱۰

نوسازی تمام خانه های روستایی تا افق ۱۴۱۰ به گزارش کار در محل، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن اشاره به دیدار امروز خود با قالیباف، رئیس مجلس اظهار داشت: در این دیدار مطالعات بنیاد درمورد برنامه هفتم توسعه، نوسازی کامل واحدهای روستایی تا افق ۱۴۱۰ و بحث بودجه سال آینده بنیاد مسکن عنوان شد که رئیس مجلس قول مساعدت و همراهی داد.


اکبر نیکزاد در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: امروز به همراه اعضای شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با دکتر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی دیدار داشتیم. با عنایت به نگاه مثبت آقای قالیباف به حساب صد امام (ره) و مجموعه بنیاد مسکن، موضوعات مختلفی مثل طرحهای هادی، مسکن و عمران روستایی، پیشرفت برنامه های نهضت ملی مسکن، مسکن محرومین و بازسازی خانه های تخریب شده در حوادث طبیعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در این دیدار درخواستهایی داشتیم که یکی از آنها توجه به بحث عمران روستایی بود. درمورد برنامه های بنیاد مسکن در برنامه هفتم توسعه مطالعاتی توسط مجموعه بنیاد مسکن صورت گرفته که تقدیم رئیس مجلس شد.
نیکزاد تصریح کرد: یکی از محورهای این دیدار مبحث نوسازی کامل واحدهای مسکونی روستایی تا افق ۱۴۱۰ بود. همینطور قرار شد طی همکاری و هم افزایی بین بنیاد مسکن و مرکز پژوهشهای مجلس، مباحث پژوهشی درمورد طرحهای روستایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.


رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در رابطه با اعتبارات بنیاد در بودجه سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: ریاست مجلس ضمن اشاره به این که بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی و از یادگارهای امام راحل می باشد، از بنیاد حمایت کرد و تاکید داشت در بودجه ۱۴۰۲ حتما برای عمران و آبادانی روستاها توجه ویژه ای شود.
وی خاطرنشان کرد: حضور در کمیسیون های مربوطه در مجلس را پیگیری می نماییم و بحث عمران و توسعه روستایی، مباحث اقتصادی روستاها و منظومه های روستایی را مورد بررسی قرار می دهیم.1401/11/07
18:29:38
0.0 / 5
199
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , شورا , همكاری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است