تشكری هاشمی در بازدید از شركت واحد تأكید كرد؛

لزوم توجه به تامین ون های مخصوص معلولان

لزوم توجه به تامین ون های مخصوص معلولان کار در محل: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بر لزوم توجه به تامین ون های مخصوص جابه جایی افراد دارای معلولیت در پایتخت تاکید کرد.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، سید جعفر تشکری هاشمی بامداد امروز با حضور در ساختمان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه با بهرام نکاحی مدیرعامل شرکت واحد، دیدار و گفت و گو کرد. بر طبق این گزارش، در ابتدای این دیدار، مدیرعامل شرکت واحد مسائل و مشکلات موجود و چالش های پیشِ رویِ این شرکت را بیان کرد که فرسودگی زیرساخت های موجود در ناوگان اتوبوسرانی همچون مهم ترین آنها بود. تشکری هاشمی در جریان این بازدید با اشاره به لزوم اهتمام و توجه بیشتر به وضعیت هوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی، اظهار نمود: هرگونه تصمیم گیری در مدیریت حمل و نقل پایتخت، می بایست برمبنای داده ها و اطلاعات دقیق مبتنی بر هوشمندسازی در جهت ارتقا و بهبود خدمات رسانی به شهروندان باشد. وی به نصب و راه اندازی جی پی اس بر روی اتوبوس های شرکت واحد در دوره های گذشته مدیریت شهری اشاره نمود و اظهار داشت: هوشمندسازی ناوگان اتوبوسرانی و اشراف نسبت به اطلاعات دقیق در زمینه «آی تی» به بهبود عملکرد این مجموعه کمک خواهدنمود. تشکری هاشمی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بخش خصوصی در حمل و نقل شهر تهران، اضافه کرد: با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی در ناوگان اتوبوسرانی، می توان خدمات دهی بیشتر و کیفیت بهتری را در ارائه خدمات شرکت واحد، شاهد باشیم.

وی با اعلان اینکه هم اکنون روزانه ۸۰۰ هزار جابه جایی بوسیله ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران صورت می گیرد که با وضعیت مطلوب فاصله بسیاری دارد، اشاره کرد: نتیجه این کار، تشدید تراکم ترافیک، رشد مصرف سوخت، افزایش آلودگی هوا، ازدیاد تصادفات و نارضایتی شهروندان از خدمات رسانی مدیریت شهری در زمینه حمل و نقل عمومی است. تشکری هاشمی با اشاره به این که ۸۰۰ هزار جابه جایی روزانه تهران باید به روزانه ۴ میلیون جابه جایی برسد، اظهار نمود: به موازات افزایش کمّی تعداد مسافران، می بایست شاهد ارتقای کیفی خدمات ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان با بهره گیری از راهکارهای کارشناسی باشیم، ضمن این که افزایش آمار فعلی ثبت روزانه ۴۰۰ تا ۴۵۰ هزار کارت بلیت الکترونیکی در این مجموعه با بهبود خدمات آن نیز از اهمیت و ضرورت ویژه ای برخوردارست. وی با تاکید بر لزوم اختصاص ون به افراد دارای معلولیت در شهر تهران اظهار داشت: توجه ویژه به معلولان در زمینه حمل و نقل پایتخت همچون مطالبی است که بصورت جدی در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، پیگیر آن هستیم و پس انتظار می رود تعداد ون های فعال در ناوگان مخصوص جابه جایی معلولان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اشاره کرد: تا زمان شروع سال جدید تحصیلی و بازگشایی تمام و کمال مدارس و دانشگاه ها در مهر ماه، چند ماه فرصت باقی است که انتظار می رود مدیریت شهری با بهره گیری از این فرصت، نسبت به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با ورود اتوبوس های جدید و بازسازی اتوبوس های فرسوده، اقدامات لازم را انجام دهد تا همزمان با افتتاح مراکز آموزشی در ابتدای پاییز، شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان باشیم.


منبع:

1401/02/20
23:33:32
0.0 / 5
114
تگهای خبر: خدمات , دانش , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است