مدیركل كمیته امداد استان تهران خبر داد؛

عرضه 3954 مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

عرضه 3954 مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی به گزارش کار در محل مدیرکل کمیته امداد استان تهران اظهار داشت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ ماهه سالجاری به مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان تهران عرضه شده است.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ضمن اشاره به عرضه خدمات حقوقی و قضایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد، اظهار داشت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ ماهه سالجاری به مددجویان تحت حمایت عرضه شده است.
وی اضافه کرد: تهیه، تنظیم اظهارنامه، شکواییه و دادخواست لوایح دفاعیه به منظور عرضه به مراجع قضایی و مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت ازجمله اقدامات اداره حقوقی در این زمان زمان بوده است.
پرپنچی با اشاره به اینکه تمام برنامه ریزی ها در کمیته امداد بر پایه حضور مردم و مشارکت آنها در برنامه های محرومیت زدایی این نهاد انجام می شود، بیان نمود: الان ۶۷ وکیل نیکوکار در جهت عرضه خدمات حقوقی و قضایی به مددجویان تحت حمایت با این نهاد همکاری دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: خدمات حقوقی و قضایی وکلای نیکوکار از راه دفتر معاضدت کانون وکلای دادگستری و مرکز وکلای قوه قضاییه به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد عرضه می شود.
وی تصریح کرد: وکلای دفتر اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری در کمیته امداد استان تهران هم اکنون به مدت دو روز در هفته (یکشنبه و سه شنبه) فعالیت می نمایند.
پرپنچی افزود: همینطور مطابق تفاهم نامه کمیته امداد با مرکز وکلای قوه قضاییه، مددجویان تحت حمایت می توانند از خدمات حقوقی و قضایی وکلای این مجموعه هم بهره مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: مددجویان تحت حمایت با رفتن به میدان فردوسی، خیابان انقلاب کوچه یکم علوی، کمیته امداد مرکزی تهران (مناطق ۷، ۶ و ۱۱) می توانند از خدمات مشاوره و راهنمایی حقوقی بهره مند شوند.


منبع:

1400/10/27
23:00:30
0.0 / 5
321
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است