سرپرست معاونت توسعه كارآفرینی وزارت كار:

کمیته ویژه اشتغال معلولان تشکیل می شود

کمیته ویژه اشتغال معلولان تشکیل می شود به گزارش کار در محل سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی وزارت کار اظهار داشت: در هفته آینده کمیته ای مخصوص اشتغال معلولان با حضور همه دستگاههای مرتبط و سازمان های مردم نهاد ایجاد می نماییم.به گزارش کار در محل به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمود کریمی بیرانوند اظهار نمود: در هفته آینده کمیته ای مخصوص اشتغال معلولان با حضور همه دستگاههای مرتبط و سازمان های مردم نهاد ایجاد می نماییم.
سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: مبحث حمایت و اشتغال معلولان جزء نگاههای ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی است. بر همین مبنا در نظر داریم برای هر فرصت اشتغال جانب عرضه کالا و تقاضای بازار را منطقی و علمی بسنجیم.
وی افزود: افراد توان یاب و معلول دارای خصوصیت هایی هستند که افراد سالم ندارند، بر مبنای یک منطق و تجربه میتوان اظهار داشت که برخی از مسئولیت ها و مشاغل را افراد معلول بهتر از افراد سالم انجام می دهند و این دلیل بر تمرکز تقویت توانایی های معقول توان یابان است و این در شرایطی است که مشاغلی داریم که خصوصیت ها و مشخصه های خاصی را برای فرد داوطلب نیاز دارد و متناسب با شرایط معلولان است.
کریمی اظهار داشت: وظیفه تطبیق شرایط شغلی و شرایط جسمی فرد شاغل بر عهده معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و بهزیستی است.


منبع:

1400/09/12
11:38:42
0.0 / 5
374
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است