در ۶ ماه نخست امسال صورت می گیرد؛

ایجاد سامانه مدیریت طرح های عمرانی نوسازی مدارس در تمامی استانها

ایجاد سامانه مدیریت طرح های عمرانی نوسازی مدارس در تمامی استانها به گزارش کار در محل معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور اظهار داشت: پیش بینی می شود سامانه مدیریت طرح های عمرانی سازمان نوسازی کشور در 6 ماه نخست امسال در تمامی استانهای کشور ایجاد شود.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، علی شهری عصر چهارشنبه در جریان بازدید از طرح های اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه ۱۰۰ درصد این اعتبار امسال برای اجرای طرح های خیرساز به سازمان نوسازی مدارس کشور تخصیص یافته است، اظهار داشت: پیش بینی می شود که با هزینه کرد آن زمینه بهره برداری از طرح های خیرساز و مشارکتی تا آخر سال جاری مهیا شود.
وی افزود: طرح آجر به آجر در امتداد افزایش مشارکت های عمومی در اجرای طرح های این سازمان اجرا شد همین طور جذب ۱۰ درصد دانش آموزان استانهای کشور در این طرح در دستور کار این سازمان قرار گرفت که این مهم محقق شد.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور از بهربرداری و به روزرسانی سامانه مدیریت طرح های عمرانی سازمان نوسازی مدارس کشور در هشت استان کشور آگاهی داد و اظهار داشت: بهره برداری و به روزرسانی این سامانه با هدف مدیریت بهتر طرح های عمرانی بهبود عملکرد طرح های عمرانی از نظر زمانبندی، تامین و مدیریت منابع مالی انجام می شود.
شهری اشاره کرد: تسریع و تزریق بموقع منابع مالی به طرح های عمرانی و بهره برداری بموقع از طرح ها از دیگر اهداف و مزایای بهره برداری از سامانه مدیریت طرح های عمرانی سازمان نوسازی کشور است.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور در آخر بیان کرد: پیش بینی می شود سامانه مدیریت طرح های عمرانی سازمان نوسازی کشور در ۶ ماه نخست امسال در تمامی استانهای کشور ایجاد شود.


منبع:

1400/03/14
15:36:13
0.0 / 5
271
تگهای خبر: دانش , سازمان , مدیر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است