خطیب نماز جمعه اراك:

مشكلات سكونتگاه های غیررسمی در سایه شورای شهر توانمند حل می شود

مشكلات سكونتگاه های غیررسمی در سایه شورای شهر توانمند حل می شود خطیب نماز جمعه اراک با اشاره به این که 2 هزار و 200 منطقه حاشیه ای از جانب مجمع تشخیص مصلحت در کشور برآورد شده است، اظهار داشت: شوراهای شهر باید برای رفع مشکلات در این مناطق برنامه داشته باشند.به گزارش کار در محل به نقل از مهر آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عبادی، سیاسی جمعه با اشاره به صحبت های اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت شرکت در انتخابات اظهار نمود: صداقت در گفتار و شعارهای انتخاباتی یکی از محورهای مهم از اقدامات نامزدها در انتخابات پیش روست به همین خاطر نامزدهای انتخاباتی باید از دادن وعده خلاف و نشدنی که امکان پذیر نیست پرهیز کرده و از مشورت نخبگان و کارشناسان بهره مند شوند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب همیشه بر حفظ حرمت ها توسط کاندیدا تاکید داشتند و طبق فرمایش ایشان ستادهای انتخابات باید حرمت طرف های رقیب را حفظ کنند و مسائل اخلاقی باید در انتخابات در رأس امور باشد.
ریاست جمهوری رکن مهمی در حوزه اجرائی کشور است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اعلان اینکه ریاست جمهوری رکن مهمی در حوزه اجرائی کشور است، اظهار نمود: نامزدهای موجود در عرصه رقابت های انتخاباتی باید برنامه برای رفع موانع تولید، کنترل قاچاق کالا و اشتغال پایدار داشته باشند، همین طور مردم وظیفه سنگینی برای حضور پای صندوق های رأی در ۲۸ خرداد سال جاری دارند و باید بار دیگر عظمت مشارکت سیاسی خودرا به جهانیان به اثبات برسانند و مسیر را برای گام دوم انقلاب اسلامی هموار کنند.
امام جمعه اراک با تاکید بر این که نقدینگی سه هزار و ۴۰۰ میلیاردی کشور باید به سمت اشتغال مولد و پایدار حرکت نماید تا شرایط اقتصادی جامعه متحول شود، اظهار داشت: باید افرادی کارآمد برای خدمت به مردم از طرف صندوق های رأی گزینش شوند تا بتوانند کارهای مهم و اثربخش انجام دهند.
شوراهای اسلامی شهر و روستا باید امین، مدیر، کاردان باشند
وی افزود: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت زیادی برخوردارست به همین جهت داوطلبان باید نیازهای شهری را مدیریت و برای انجام امور عمرانی و فرهنگی در شهر و روستا فعالیت مؤثری داشته باشند ضمن این که خدمتگزاران در شوراهای اسلامی شهر و روستا باید امین، مدیر، کاردان باشند و برای عمران و آبادانی برنامه مؤثری داشته باشند و بتوانند منابع مالی و انسانی را در راه شکوفایی قرار دهند.
مشکلات سکونتگاه های غیررسمی در سایه شورای شهر توانمند حل می شود
دری نجف آبادی با اشاره به این که ۲ هزار و ۲۰۰ منطقه حاشیه ای از طرف مجمع تشخیص مصلحت در کشور برآورد شده است، اظهار نمود شوراهای شهر باید برای رفع مشکلات ساکنان در این مناطق برنامه داشته باشند. اراک مناطق حاشیه ای مختلفی دارد که باید برای در اختیار قراردادن امکانات رفاهی به مردم این مناطق اقدامات مطلوب تری صورت گیرد و این مسئله تنها در سایه شورای اسلامی متعهد و توانمندی محقق می شود.
امام جمعه اراک در آخر با اشاره به این که کشور با کمبود آب و برق مواجه می باشد، اظهار داشت: برای عبور از مشکلات این حوزه صبوری و همراهی مردم نیاز است و باید با صرفه جویی ۱۰ تا ۲۰ درصدی آب و برق شرایطی فراهم گردد تا بتوان از پیک مصرف تابستانی در وضعیت خشکسالی گذشت.

1400/03/08
22:38:12
0.0 / 5
519
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است