صبوری دیلمی در پاسخ به مهر:

بیش از 80 درصد اهداف در پروژه آسفالت تهران محقق شده است

بیش از 80 درصد اهداف در پروژه آسفالت تهران محقق شده است کار در محل: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: مرمت کامل خیابان های شهر نیاز به سالانه یک میلیون تن آسفالت دارد که دراین زمینه به بالای 80 درصد هدف خود دست یافته ایم.صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد عقب بودن شهرداری از برنامه سالانه خود برای آسفالت شهر تهران اظهار داشت: طی سه سال قبل تمامی بزرگراه های شهر تهران با دستگاههای پیشرفته آسفالت و مرمت شده اند. ما هم برنامه ای برای شهر داشتیم که برای مرمت کامل خیابان های شهر باید سالانه حداقل یک میلیون تن آسفالت در پایتخت کار شود.
وی اضافه کرد: با عنایت به رشد ۴۰۰ درصدی قیمت قیر، محدودیت های ناشی از کرونا و وجود تعداد زیادی روزهای منع تردد کامیون به علت آلودگی هوا، برنامه یک میلیون تن آسفالت اجرا نشد اما به بیشتر از ۸۰ درصد از هدف خود رسیده ایم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آسفالت فعلی تهران توسط کارخانجات خود شهرداری و با صرفه جویی بالا تولید می شود. این کارخانه ها به مدت سه سال تعطیل بودند اما هم اکنون فعال بوده و از نظر کیفیت آسفالت هم پیشرفت بسیار خوبی کردند.
دیلمی تاکید کرد: به صورت کلی در زمینه آسفالت پایتخت پیشرفت های خوبی انجام شده و اگر با همین شیوه تا ۱۰ سال آینده پیش برویم، در شهر تهران مشکل خاصی برای آسفالت معابر نخواهیم داشت.


منبع:

1400/02/21
14:11:15
0.0 / 5
232
تگهای خبر: تولید , شهرداری , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است