در گزارش كار در محل عنوان شد؛

تشریح كمك های رمضانی به نیازمندان

تشریح كمك های رمضانی به نیازمندان معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد از توزیع یک میلیون بسته معیشتی و یک میلیون و 200 هزار افطاری ساده میان نیازمندان و محرومان از شروع ماه مبارک رمضان تا حالا آگاهی داد.علیرضا عسگریان در گفتگو با خبرنگار مهر درباب برگزاری طرح ایران همدل خورانیدن مهدوی اظهار داشت: بر طبق این طرح خورانیدن محرومان و نیازمندان و همین طور توزیع بسته های غذایی معیشتی در دستور کار قرار گرفته است.
وی از افزایش تعداد آشپزخانه ها برای پخت غذا آگاهی داد و اضافه کرد: هم اکنون تعداد آشپزخانه های پخت غذا از مرز ۳ هزار و ۳۶۰ آشپزخانه گذشته است در صورتیکه در گذشته تعداد آشپزخانه ها بسیار کمتر بوده است.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی درباب توزیع غذای روزانه اظهار داشت: از شروع ماه مبارک رمضان تا حالا بیش از ۶۰۰ هزار پرس غذا توزیع شده است و همین طور در طرح افطاری ساده یک میلیون و ۲۰۰ هزار افطار میان محرومان و نیازمندان در سراسر کشور توزیع شده است.
عسگریان با تاکید بر اینکه طرح افطاری ساده در ۳ هزار و ۶۰۰ محله، مسجد و خیریه انجام شده است، افزود: بسته های معیشتی به ارزش ۳۰۰ هزار تومان نیز میان محرومان توزیع شده است.
به گفته وی، از شروع ماه مبارک رمضان تا حالا یک میلیون بسته غذایی توزیع شده و کل کمکی که مردم در طرح خورانیدن مهدوی انجام دادند ۴۷۳ میلیارد تومان بوده است.
عسگریان افزود: تمامی کمک ها، بسته های معیشتی وافطاری ساده از شروع ماه مبارک رمضان تا حالا صورت گرفته است.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: خیرین و نیکوکاران می توانند بوسیله سامانه #۱۴* و همین طور بوسیله شماره حساب ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ کمک های نقدی خودرا اهدا کنند.

1400/02/14
21:05:34
0.0 / 5
311
تگهای خبر: كمیته امداد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است