در پنجمین مرحله از رزمایش همدلی و احسان صورت گرفت؛

توزیع ۱۹هزار بسته حمایتی توسط ستاد اجرائی فرمان امام استان مركزی

توزیع ۱۹هزار بسته حمایتی توسط ستاد اجرائی فرمان امام استان مركزی کار در محل: در پنجمین مرحله از رزمایش همدلی و احسان 19هزار بسته حمایتی بین لطمه دیدگان ناشی از کرونا توسط ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) در استان مرکزی توزیع شد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، عصر دوشنبه در مرحله پنجم از رزمایش همدلی و احسان به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) ۱۹ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد و در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.
مدیرکل ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر اظهار داشت: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) در پنج مرحله رزمایش همدلی و احسان، یک مرحله نیز رزمایش مشق احسان و یک مرحله رزمایش احسان و سلامت را برگزار کرده است.
مجتبی تهامی افزود: برای هفت مرحله رزمایشی که اشاره شد در مجموع ۱۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.
وی بیان کرد: در همین راستا در قالب پنجمین مرحله از رزمایش احسان و همدلی از یک میلیون بسته معیشتی بین لطمه دیدگان کرونا سهم استان مرکزی ۱۹ هزار بسته معیشتی با اعتباری به مبلغ ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بوده است.
مدیرکل ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی اضافه کرد: این بسته های معیشتی شامل اقلامی از قبیل ۲ عدد روغن، سه بسته ماکارونی، یک قوطی رب گوجه فرنگی، یک بسته حبوبات، مرغ و یک کیسه برنج به ارزش ۳۵۰ هزار تومان است.
به گفته مدیرکل ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی، ستاد اجرائی باتوجه به شیوع ویروس کرونا بطور جدی در حوزه مقابله با ویروس کرونا اقدامات بسیاری انجام داده است و تا شکست کرونا این خدمت رسانی بطور مستمر ادامه دارد.


منبع:

1399/12/23
12:24:49
0.0 / 5
641
تگهای خبر: مدیر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است