شهردار منطقه یك:

مركز فناوری شهر هوشمند در شمال تهران وارد فاز اجرایی شد

مركز فناوری شهر هوشمند در شمال تهران وارد فاز اجرایی شد به گزارش کار در محل مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند با هدف بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه یک و شناسایی نخبگان و صاحب نظران این حوزه، در موزه پروفسور حسابی وارد فاز اجرایی شد.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک عنوان کرد: موزه پروفسور حسابی بعنوان یکی از مراکز شمال تهران در حال تبدیل شدن به مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند است که عملیات اجرایی آن به منظور فراهم نمودن بستر لازم جهت فعالیت استارتاپ ها، شروع شده است. وی خاطرنشان کرد: عملیات بازسازی، تعمیر و تجهیز طبقه چهارم این موزه شامل کفسازی، نصب شیشه های سکوریت، تأسیسات و تجهیزات برقی و همینطور افزایش دو دستگاه آسانسور به منظور جابجایی موزه موجود از طبقه سوم به چهارم و جایگزینی استارتاپ ها، در طبقه سوم در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه یک قرار گرفته است. موسوی اضافه کرد: به منظور تقویت ایمنی در ساختمان موزه، اجرای عملیات تجهیز موزه، کتابخانه و سایر طبقات موجود در ساختمان ضلع شرقی جهت اعلام و اطفای حریق و مانیتورینگ مجموعه با استفاده از دوربین های مداربسته در محوطه داخلی و خارجی هم در دست انجام است. شهردار منطقه یک اظهار داشت: سیستم پیشبینی شده جهت کتابخانه مجموعه با عنایت به ارزش تاریخی آن سیستم پیشرفته اعلام و اطفای حریق آن اتوماتیک خواهد بود.
موسوی تصریح کرد: مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک، بستر مناسبی جهت استفاده از مجموعه های نوآور و خلاق در جهت هوشمندسازی فرآیندها و ابزارهای موجود برای رفع مشکلات و معضلات شهری خواهد بود تا با پشتیبانی از شکل گیری ایده های نو، شاهد عرضه خدمات بهتر و کیفی تری به شهروندان باشیم.

1399/12/09
22:30:31
0.0 / 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است