معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان:

مشكل آب آشامیدنی شهرضا با تعامل میان نهادی رفع گردد

مشكل آب آشامیدنی شهرضا با تعامل میان نهادی رفع گردد به گزارش کار در محل شهرضا _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار داشت: لازم است با تعامل میان دستگاه های مختلف هر چه سریع تر مشکل آب آشامیدنی شهرستان شهرضا رفع گردد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، حیدر قاسمی شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: عمده جمعیت شهرستان شهرضا در خود شهر متمرکز شده و این خاصیت تفاوت این شهرستان نسبت به شهرستان های دیگر را شکل می دهد، بر این اساس بطور قطع باید مدیران و مسئولین شهرستانی و خصوصاً استانی در حوزه تخصیص اعتبارات و لطمه های اجتماعی از این زاویه و دریچه به شهرضا توجه و نگاه کنند.
وی با اشاره به ضرورت به تشکیل جلسات شورای اداری، اضافه کرد: در این جلسات تمامی مسئولین دستگاهها در کنار هم قرار می گیرند، هدف تسهیل و تسریع در کار مردم است اما زمانی به واقع در امتداد این هدف گام بر می داریم که شورای اداری کارساز و مطلوب باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان با اعلان اینکه انقلاب اسلامی در مجموع خاستگاه ارزش های اسلامی است، اظهار داشت: این ارزش ها به باورهای ما، نگرش، رفتار، سبک زندگی، اخلاقیات ما شکل درستی می بخشد به صورتی که اگر یک مرور و اصلاحاتی در این موارد داشته باشیم در ادامه تمامی اقدامات ما نیز به شکل مؤثر و در جای خود انجام می شود.
قاسمی با اشاره به اینکه انقلاب یک تغییر بزرگ و بنیادین در کشور ایران ایجاد کرد، اضافه کرد: اگر به بیانیه گام دوم انقلاب توجه ویژه ای داشته باشیم هم پاسخ سوال های خود در کنار دستاوردهای اتفاق افتاده میابیم و هم می توانیم راهکار و مسیر خودرا به درستی مشخص نماییم.
وی بیان داشت: یکی از عناصر بسیار ارزشمندی که در دین اسلام به آن توجه شده صبر و تحمل در تمامی موارد خصوصاً مدیریت است؛ خیلی از مشکلات ما با یک گفت و گوی ساده و منطقی حل می شود و دلیلی ندارد که با کوچک ترین مسئله ذهنیتی نسبت به هم دیگر پیدا نماییم و ضرر لطمه آنرا مردم بینند.
ارتباط میان مسئولین و مردم یک رابطه صمیمی و متقابل است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اضافه کرد: ارتباط میان مسئولان و مردم یک رابطه صمیمی و متقابل است که در هرجایی که مردم با مشارکت خود حضور می یابند موفقیت توأم بوده و حاصل شده است چونکه نظام ما بر پایه حضور مردم شکل گرفته است و اگر مردم نباشد حکومت دیگر معنایی نمی دهد.
وی باتوجه به مشکلات شهرستان شهرضا بیان داشت: با پیگیری های نماینده شهرستان جلسه ای با مسئولان مربوطه درباب مشکلات شهرستان شهرضا تشکیل گردد که بتوانیم قسمتی از مشکلات را همچون بحث آب آشامیدنی شهرستان شهرضا را هرچه سریعتر حل نماییم و شایسته است به این شهرستان که پیشینه ایثارگری، علم و تقوا دارد بیشتر به آن توجه گردد.


منبع:

1399/11/25
14:36:21
0.0 / 5
538
تگهای خبر: شورا , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است