معاون بنیاد مستضعفان خبر داد؛

راه اندازی ۲۱ هزار واحد مسكونی برای محرومان

راه اندازی ۲۱ هزار واحد مسكونی برای محرومان به گزارش کار در محل معاون بنیاد مستضعفان اظهار داشت: با تحقق ۳ هزار میلیارد تومان پروژه های بنیاد، ۲۱ هزار واحد مسکونی برای محرومان و مستضعفان ایجاد می شود.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، محسن منصوری در مراسم افتتاح و آغاز پروژه های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان که بامداد امروز با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار داشت: ۱۲ منطقه هدف آبادانی و پیشرفت امسال به ۲۸ منطقه افزایش یافت و در سال ۱۴۰۰ هم مقرر است در هر ۳۱ استان یک منطقه آبادانی و پیشرفت داشته باشیم.
وی اظهار داشت: در تمامی این استان ها حتی یک کارمند نداریم و تمامی مأموریت های ما توسط نیروهای مردمی پیگیری می شود که البته با پشتیبانی و نظارت بنیاد مستضعفان است و خروجی این امر افزایش سرمایه بنیاد خواهد بود.
وی ضمن اشاره به اینکه امروز شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیشتر از ۳ هزار میلیارد تومان پروژه های محرومیت زدایی در سرتاسر کشور هستیم، اظهار داشت: بزرگترین بخش این پروژه ها در ارتباط با مسکن می باشد که ۱، ۰۸۰ میلیارد تومان برای آن صرف شده و همینطور پروژه های در ارتباط با اشتغال ۲۶۹ میلیارد تومان و کمک معیشتی هم ۲۱۶ میلیارد تومان هزینه شده است.
معاون بنیاد مستضعفان ضمن اشاره به اینکه با تحقق این ۳ هزار میلیارد تومان، ۲۱ واحد مسکونی برای محرومان و مستضعفان ایجاد می شود اضافه کرد: همینطور ۵۱ مرکز درمانی و سلامت راه اندازی و ۸۲ مرکز درمانی و بیمارستانی هم تجهیز خواهد شد.
به گفته وی ۱۸۶۷ کلاس درس در چارچوب ۵۳۸ مدرسه ساخته و ۱۲۶۰ کلاس درس تعمیر، بهسازی و تجهیز می شوند. همینطور ۵۴۸ کیلومتر راه روستایی هم راه اندازی، تعمیر و بهسازی خواهد شد و به ۳۳۰ روستای محروم آب شرب می رسد.
منصوری اظهار داشت: ۵۵۰ میلیارد تومان از این سه هزار میلیارد تومان پروژه به صورت صد درصد اجرایی شده که امروز افتتاح می شوند.
معاون بنیاد مستضعفان اضافه کرد: تمام این اتفاقات به غیر از عملکرد بنیاد در حوزه اشتغال، اقدامات در ارتباط با کرونا و پرداخت وام های قرض الحسنه بوده به صورتی که در بخش کرونا امسال ۲، ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
به گفته منصوری، ۶۰۰ میلیارد تومان هم وام قرض الحسنه سال جاری پرداخت شده است.منبع:

1399/11/11
13:45:55
0.0 / 5
699
تگهای خبر: اشتغال , كارمند , هزینه , وام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است