عملیاتی شدن وعده فتاح در سفر به خوزستان؛

پرداخت كمك هزینه معیشتی به ۷۰ هزار نفر از محرومان خوزستانی

پرداخت كمك هزینه معیشتی به ۷۰ هزار نفر از محرومان خوزستانی به گزارش کار در محل معاون بنیاد مستضعفان ضمن اشاره به عملیاتی شدن وعده رئیس این بنیاد در مسافرت به استان خوزستان اظهار داشت: ۷۰ هزار بسته معیشتی به ایتام و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اختصاص یافت.


به گزارش کار در محل به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، محسن منصوری با بیان این خبر اظهار نمود: پیرو سفر اخیر رئیس بنیاد مستضعفان به استان خوزستان و بازدید از مناطق محروم بعضی از شهرهای این استان همچون آبادان، دزفول، خرمشهر، مسجدسلیمان و بندر ماهشهر، ۳۵ هزار بسته معیشتی، به ایتام و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همینطور ۳۵ هزار بسته برای خانواده های محروم فاقد پوشش حمایتی خوزستان، تخصیص یافت. معاون بنیاد مستضعفان در مورد جزئیات تخصیص بیشتر از ۱۷ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی به مددجویان بهزیستی اضافه کرد: بر مبنای مکاتبات پس از سفر رئیس بنیاد مستضعفان با سازمان بهزیستی، مقرر شد با عنایت به شیوع کرونا و عواقب اقتصادی و اجتماعی ناشی از این ویروس در استان خوزستان، این بنیاد ۱۶ هزار بسته معیشتی را به ایتام و مستمری بگیران بهزیستی در شهرستان های آبادان، ماهشهر و خرمشهر تقدیم کند.

وی افزود: همینطور ۱۴۵۱ نفر از فرزندان تحت سرپرستی، فرزندان زنان سرپرست خانوار و فرزندان امداد بگیر شهرستان دزفول هم این بسته معیشتی را دریافت می کنند. منصوری با اشاره به اینکه بیشتر از ۱۴ هزار و ۴۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد هم در برخی از شهرستان های خوزستان، این بسته های معیشتی را دریافت می کنند، اظهار داشت: بر این اساس، ۱۴ هزار و ۴۶۲ خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان های ماهشهر، اروندکنار، خرمشهر، آبادان و بندر امام خمینی (ره)، این بسته معیشتی ۵۰۰ هزار تومانی را دریافت می کنند. معاون بنیاد مستضعفان افزود: همینطور مقرر شد که به بیشتر از ۲ هزار نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین در شهرستان دزفول هم بسته معیشتی مذکور، تقدیم شو در مسافرت سید پرویز فتاح به این استان و بازدید از شهرستان های خوزستان، علاوه بر موارد مذکور، مقرر شد ۵ هزار بسته معیشتی به فاقدین پوشش حمایتی در بندر امام خمینی و شهرک شهید چمران، ۱۰ هزار بسته معیشتی به اقشار ضعیف شهرستان های اندیکا، لالی، مسجد سلیمان و هفتگل و همینطور ۵ هزار بسته معیشتی هم به فاقدین پوشش حمایتی در دزفول تخصیص داده شود. علاوه بر این تعداد، ۱۵ هزار بسته معیشتی دیگر هم برای توزیع میان محرومان و اقشار ضعیف حاشیه اهواز و برخی از مناطق محروم خوزستان تخصیص یافت.منبع:

1399/10/21
21:07:19
0.0 / 5
554
تگهای خبر: اقتصاد , بهزیستی , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است