اطلاعیه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی؛

چگونه مشمولین دریافت یارانه معیشتی شناسایی می شوند

چگونه مشمولین دریافت یارانه معیشتی شناسایی می شوند به گزارش کار در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال طرح برخی سوالات از جانب شهروندان در دیدار مسؤلان یا از راه رسانه ها در مورد عدم دریافت بسته حمایت معیشتی کرونایی توضیحاتی را ارائه نمود.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، به دنبال طرح برخی سوالات از جانب شهروندان در دیدار مسؤلان یا از راه رسانه ها در مورد عدم دریافت بسته حمایت معیشتی کرونایی به رغم داشتن شرایط، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآوری نکات ذیل را ضروری می داند: اطلاعیه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یارانه معیشتی «الف) در مبحث بسته معیشتی شامل ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا یا طرح نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صرفا مسئول شناسایی مشمولین است و پرداخت برعهده این وزارتخانه نیست. از اهالی محترم رسانه درخواست می شود نسبت به اطلاع رسانی وظایف تفکیک شده هر دستگاه در مبحث بسته حمایت معیشتی کرونایی به نحو مقتضی اقدام نمایند تا فرآیند پیگیری شهروندان از دستگاههای مربوطه تسهیل شود. ب) همانطور که پیش از این هم اعلام شد؛ فرآیند شناسایی افراد مشمول بسته حمایت معیشتی بر مبنای داده های تجمیع شده پایگاه اطلاعات رفاه ایرانی ها صورت می گیرد که از تجمیع بیشتر از ۵۰ منبع داده ای معتبر در کشور تشکیل شده است، ازاین رو امکان بروز خطا در شناسایی افراد بسیار اندک است.
ج) برای راستی آزمایی این فرآیند، جلب اعتماد و اطمینان بخشی به مردم عزیز کشورمان و شفافیت بیشتر که محور اصلی همه فعالیتهای این وزارتخانه است، رسانه ها می توانند ۱۰ کدملی شهروندانی که به هر شکل اعلام نموده اند واجد هستند اما بسته حمایت معیشتی کرونایی را دریافت نمی کنند به رابط این مرکز با آن رسانه ارسال نمایند تا بعد از بررسی، علت عدم مشمول بودن افراد، در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام گردد.
همینطور این مرکز آمادگی دارد در نشستی با نمایندگان رسانه ها نسبت به فرآیند شناسایی مشمولان اقدام نماید.
از همکاری و همراهی همه اهالی رسانه و خبرنگاران سخت کوش در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی نسبت به این اقدام مهم دولت صمیمانه سپاسگزاریم.»


منبع:

1399/10/14
19:11:08
0.0 / 5
751
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است