پیگیری استفاده از مازوت در كارخانه ها

پیگیری استفاده از مازوت در كارخانه ها به گزارش کار در محل، شهردار تهران اظهار داشت: باتوجه به کاهش 30 درصدی تردد، احتمال می رود شکل سوخت های صنایع حاشیه ای تهران و روی آوردن آنها به مصرف مازوت، آلایندگی در تهران را افزایش داده است.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، پیروز حناچی در حاشیه بازدید از سامانه ۱۳۷ اظهار داشت: سوم دیماه سالروز تاسیس ۱۳۷ است، به این مرکز آمده ایم تا ضمن بازدید و گزارش عملکرد انتظارات مدیران ارشد شهرداری از این سیستم را مطرح نماییم و گزارش هایی که همکاران تهیه می کنند نشان داده است که مردم به صورت دوره ای به چه چیزهایی حساسیت دارند و نقاط ضعف ما کجاست در عین حال حساسیت های مردم ارتباط مستقیمی با عملکردها دارد. شهردار تهران درباره آخرین گزارش ها از تماسهای مردمی با ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اظهار داشت: آخرین گزارش ها مبین آن است که میزان رجوع مردم به ۱۳۷ و ۱۸۸۸ حدود ۲۰ درصد کاهش داشته است و این علامت مثبتی است. همینطور گزارش ها نشان داده است که گزارش های منفی شهرسازی از صدر تماسهای مردمی به سوم یا چهارم تغییر کرده است و طبیعی است که بخش های حوزه خدمات شهری بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. به خصوص آلودگی های صوتی در ایام تعطیل بیشتر گزارش می شود. حناچی اظهار داشت: در مبحث آبگرفتگی ها گزارش ها کاهش مفهوم داری دارد و نشان دهنده آن است که عملکردها اثرگذار بوده است. در جاهایی که دائم آبگرفتگی داشتیم تمرکز کردیم. به نظر می آید این اثرگذار است. این گزارش ها به صورت دوره ای به ما ارسال می شود و طبیعتاً مطرح شدن این گزارش ها در عملکرد مدیران تأثیر می گذارد.

نظر شهردار تهران درباره آلودگی هوا

شهردار تهران درباره علت آلوده بودن هوای تهران با وجود تعطیلی مدارس، اظهار داشت: منابع آلاینده شهر تهران شناخته شده و مشخص هستند. وقتی از اینها عبور می نماییم اگر آلودگی ناشی از منابع شناخته شده باشد، معلوم می شود که آلاینده جدیدی به وجود آمده است. وی اظهار داشت: در این فصل از سال با پدیده وارونگی هستیم و با عنایت به این که مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند و با ۳۰ درصد کاهش تردد مواجه هستیم، نباید با این آلودگی در شهر مواجه باشیم، احتمال می رود شکل سوخت های صنایع حاشیه ای تهران تغییر یافته است و وقتی مصرف گاز خانگی افزایش می یابد صنایع اطراف تهران به سوخت مازوت رو می آورند که آلایندگی بیشتری دارد. البته این مورد حاکمیتی است و شهرداری آنرا پیگیری می کند.
 


منبع:

1399/10/04
19:47:53
5.0 / 5
849
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است