سازمان رفاه شهرداری تهران اعلام كرد؛

سه شماره تلفن برای نجات بی خانمان ها در ایام سرد

سه شماره تلفن برای نجات بی خانمان ها در ایام سرد گرمخانه های تهران به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به افراد بی خانمان است و شهروندان می توانند با سه شماره تلفن اعلامی، جان این افراد را در ایام سرد سال نجات دهند.


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از شهروندان تهرانی درخواست کرده است با عنایت به برودت هوا و بارش های پاییزی، در صورت مشاهده افراد بی خانمان موارد را به شماره تلفن ۱۳۷ اعلام و یا با شماره تلفن های مستقیم ۵۵۵۲۲۳۲۲ و ۵۵۰۱۲۳۴۵ تماس گیرند. گرمخانه ها در ایام سرد پاییزی و زمستانی به صورت ۲۴ ساعته میزبان افراد بی خانمان هستند و همینطور گشت های فوریت اجتماعی در سطح معابر و پاتوق های معتادان به صورت ویژه گشت زنی می کنند.
سید مالک حسینی مدیرعامل این سازمان روز گذشته از افزایش تعداد گرمخانه های تهران اطلاع داد و اظهار داشت: گشت های فوریت های اجتماعی برای خدمات دهی با وجود شرایط خاص کرونایی در سرتاسر این شهر در حال خدمت رسانی هستند. این گرمخانه ها در بدو ورود از مراجعان تست های کرونایی می گیرند. اما به قول مدیرعامل سازمان رفاه و مشارکت های اجتماعی شهرداری تابحال تست های مراجعان مثبت نبوده است.


منبع:

1399/09/10
18:28:16
5.0 / 5
897
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است