رئیس كمیته امداد خبر داد:

بیمه اجتماعی 300 هزار مددجوی كمیته امداد

بیمه اجتماعی 300 هزار مددجوی كمیته امداد كار در محل: رئیس كمیته امداد از بیمه 300 هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد آگاهی داد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، مرتضی بختیاری در مراسم امضای تفاهم نامه بیمه مددجویان با صندوق بیمه های اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اظهار داشت: در این تفاهم نامه حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۵۰ سال برای بیمه مددجویانی که در روستاها زندگی می کنند و همین طور عشایر نشین هستند در نظر گرفته شده که ۱۵ درصد حق بیمه بر طبق آن باید توسط مددجویان پرداخت گردد اما در سال اول اجرای این تفاهم نامه تمامی حق بیمه را دولت پرداخت می کند.
وی اضافه کرد: مددجویان روستایی و عشایر با ۱۵ سال پرداخت حق بیمه بازنشست می شوند که ۲۰ روز حقوق به آنها پرداخت می شود که ۵ روز را باز هم دولت ارفاق کرده است. یعنی با معادل ۲۴ و پرداخت حق بیمه بازنشست خواهند شد.
بختیاری تاکید کرد: یکی از ماموریت های اصلی امداد بعنوان بزرگترین نهاد حمایتی و عرصه های مختلف خدمات رسانی، تکریم مددجویان است که مورد تاکید مقام معظم رهبری حضرت امام خمینی و همین طور مراجع قرار گرفته است که این مساله در تفاهم نامه امروز نیز گنجانده شده است.
رئیس کمیته امداد اشاره کرد: مددجویان روستایی و عشایر می توانند با بیمه صندوق روستاییان از خدمات این صندوق بهره مند و بازنشسته شوند.


منبع:

1399/08/30
22:43:37
5.0 / 5
1287
تگهای خبر: بازنشسته , بیمه , حقوق , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است