رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) :

سرمایه گذاری 2500 میلیاردی در گیلان

سرمایه گذاری 2500 میلیاردی در گیلان به گزارش كار در محل رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به سرمایه گذاری دو هزار و ۵۰۰ میلیاردی در گیلان، اظهار داشت: طی دو سال ۶۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، محمد مخبر عصر سه شنبه در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر استانداری گیلان، بیان نمود: در دشمنی با اسلام و پیامبر (ص) هیچ نکته ای برجسته تر از جایگاه والای پیامبر دیده نمی گردد.
وی با اشاره به اینکه امروزه بیشتر از هر زمانی به وحدت نیاز داریم، خاطرنشان کرد: جبهه باطل با تمام امکانات در مقابل ما قرار گرفته و هدف اصلی آنها هم تحت فشار قرار دادن معیشت مردم است.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه ظهور انقلاب سبب جلوه گری فرهنگ جهاد و شهادت شد، بیان نمود: مقام معظم رهبری همواره بر بحث فرهنگ جهادی تاکید دارند چونکه ابزاری است که در اختیار ما قرار دارد اما در دست دشمن نیست.
مخبر تصریح کرد: فرهنگ ایثار و مقاومت در فرهنگ لیبرال نیست بلکه در اسلام وجود دارد و در دوران دفاع مقدس به صورت بارز خویش را نشان داد.
وی با تاکید بر اینکه نمی توان در مقابل روحیه ایثار ایستادگی کرد، افزود: امروز با جنگی مواجه هستیم که جغرافیای آن کل کشور بوده و انسان های تحت تاثیر آن، همه ملت ایران بوده و فرمانده جنگ اقتصادی هم مسؤلان هستند.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه اگر مسؤلان در جنگ اقتصادی خوب عمل کرده و به مردم خدمت می کنند و اگر بد عمل نماییم به کل نظام ضربه وارد می شود، اضافه کرد: ۶۰ درصد اقتصاد دنیا در چند سال آینده اقتصاد دیجیتال خواهد بود.
ضرورت بهره گیری از توانمندی جوانان
مخبر با اشاره به اینکه در اقتصاد دیجیتال وضعیت کشور و دنیا یکسان است، اظهار داشت: نیروی انسانی کشور، سرباز ما در جنگ اقتصادی می باشد و باید به مردم فرصت دهیم تا از خلاقیت و منابع خود برای توسعه کشور استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه ما امروزه دارای قشر عظیمی از جوانان ولایی، مدبر، مدیر و دیندار هستیم که سرمایه بسیار بزرگی برای کشور محسوب می شوند، بیان نمود: جوانان رشتی داروهای گران قیمت و با ارزشی را با هزینه بسیار پایین تر از مشابه خارجی تولید می کنند.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه با وجود جوانان مستعد، در حوزه های مختلف از سایر کشورها جلوتر هستیم، تصریح کرد: اگر مسؤلان اجازه ریسک به جوانان داده و از آنها پشتیبانی کنند، فرصت بروز پیشرفت و خلاقیت برایشان فراهم می شود.
مخبر با اشاره به اینکه مردم ثروت، مدیریت، خلاقیت و توان اجرایی دارند، خاطرنشان کرد: در بعضی موارد ۱۰ هزار نفر در نوبت برای همکاری با ما هستند اما شرایط استفاده از آنها را نداریم؛ باید از توان مدیریتی و مالی مردم استفاده نماییم.
وی با اشاره به اینکه قرار شد ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری استانداری گیلان و طی انعقاد یک تفاهم نامه، در حوزه اشتغال در این استان فعالیت کند، اظهار نمود: مقرر است طی دو سال ۱۰ هزار طرح و ۶۰ هزار شغل با دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در گیلان ایجاد نماییم.


منبع:

1399/08/07
12:38:46
5.0 / 5
1246
تگهای خبر: ابزار , اشتغال , اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است