دستور ویژه معاون رئیس جمهور برای حفظ ونگهداری گلزار شهدای معمولان

دستور ویژه معاون رئیس جمهور برای حفظ ونگهداری گلزار شهدای معمولان به گزارش كار در محل معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی به وضعیت گلزار شهدای معمولان دستور ویژه داد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دنبال دریافت گزارش هایی از وضعیت گلزار مطهر شهدای معمولان با صدور دستوری ویژه به سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های بنیاد استان برای پیگیری ویژه این مورد تاکید کرد.
سعید اوحدی بعد از دریافت گزارش هایی از امکان بروز صدمه جدی به گلزار شهدای معمولان در استان لرستان به دنبال سیلاب سال قبل مبحث را از مسؤلان و دستگاه های مربوطه پیگیری کرده و برای کمک به فرمانداری این شهرستان در جلوگیری به صدمه بیشتر به این گلزار اعلام آمادگی کرد.
وی همینطور خطاب به سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های این استان به منظور حفظ شأن و نگهداری گلزارهای مطهر شهدا بعنوان نمادهای مهم فرهنگی و تمدنی تاکید کرد.
معاون رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار لرستان هماهنگی بین دستگاهی را برای حفظ و نگهداری از گلزارهای شهدا بعنوان میعادگاه عاشقان، عارفان و دل سوختگان و دارالشفای آزادگان امری ضروری دانست.
گفتنی است بر مبنای ماده ۴ آیین نامه اجرایی ماده ۱۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، وزارت کشور موظف است نسبت به تأمین هزینه و اجرای خدمات مربوط به نگهداری گلزارها و یادمان شهدا از راه شهرداری ها و دهیاری های مربوط اقدام نماید. امید می رود با ورود سریع دستگاه های ذی ربط، مشکل این گلزار مطهر در کمترین زمان و پیش از بارندگی های جدید و صدمه جدی تر مرتع شود.

1399/08/06
12:25:20
5.0 / 5
1419
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است