ترفع:

شهروندان در اتوبوس با هم حرف نزنند

شهروندان در اتوبوس با هم حرف نزنند مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از مردم خواست كه در اتوبوس ها هم از ماسك استفاده كنند و هم از صحبت كردن پرهیز كنند تا سلامتشان بیشتر حفظ شود.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه بامداد امروز در حاشیه بازدید سخنگوی دولت از ایستگاه ولیعصر مترو در جمع خبرنگاران درباره امکان کنترل شهروندان برای رعایت اجبار ماسک، اظهار داشت: در ایستگاه های اتوبوس رانی و اتوبوس ها امکان کنترل این مساله سخت تر است اما با کمک اجراییات شهرداری و شرکت واحد و بسیج این دو مجموعه در پایانه های اتوبوسرانی و ایستگاه های تقاطعی که جمعیت بیشتری تردد می کنند، نیروهایی مستقر هستند که هم تذکر می دهند و هم در صورت ضرورت برخوردهای در قالب قانون خواهند داشت و در بیش از صد نقطه در پایانه های اتوبوسرانی هم مسافت به قیمت ۱، ۵۰۰ تومان توزیع می شود.
وی اضافه کرد: خواهش من از مردم این است که فاصله اجتماعی را رعایت نمایند. شرایط کرونا که فعلاً پایدار می باشد خواهش می کنم هم از ماسک استفاده کنند و هم در داخل اتوبوس ها صحبت نکنند تا سلامت شأن بیشتر حفظ شود و پس از استفاده از حمل و نقل عمومی دست خودرا ضدعفونی کنند. با وجود اینکه ما پیش از مسافرگیری تمامی سطوح را ضدعفونی می نماییم.
ترفع درباره میزان اتوبوس های پایتخت اظهار داشت: تهران الان شش هزار دستگاه اتوبوس دارد که ۳۵۰۰ دستگاه اتوبوس آن فرسوده است و با توجه به این که دولت از سال ۸۹ اتوبوسی به تهران نداده است هر روز به تعداد اتوبوس های فرسوده پایتخت اضافه می شود در صورتیکه برمبنای برنامه پنج ساله شورای شهر تهران ما باید ۹ هزار اتوبوس داشته باشیم.

1399/07/19
20:40:19
5.0 / 5
1476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است