امیرآبادی فراهانی:

فراكسیون ایثارگران تأسیس سازمان رزمندگان را پیگیری خواهدنمود

فراكسیون ایثارگران تأسیس سازمان رزمندگان را پیگیری خواهدنمود رئیس فراكسیون ایثارگران مجلس اظهار داشت: یكی از موضوعات مهم، تأسیس سازمان رزمندگان برای رسیدگی به افرادی است كه سابقه حضور در جبهه دارند اما به آنها هیچ گونه رسیدگی نمی گردد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، احمد امیرآبادی فراهانی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس عصر امروز در نشست خبری با رئیس بنیاد شهید گفت: در مجلس شورای اسلامی ۱۲۰ نفر فرزند شهید، رزمنده و آزاده هستند و باید به این نکته دقت کنیم که در انتخاب افراد، ملاک اصلی ایثارگری است.
وی افزود: به موضوع تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران رسیدگی خواهیم کرد و به احتمال قوی این مسئله هفته آینده در صحن مجلس بررسی می شود.
امیرآبادی فراهانی با اشاره به اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان عنوان کرد: مسئله دیگر، اشتغال جامعه شاهد و ایثارگر است که باید تلاش نماییم تا قوانین غیر اداری برای ایثارگران ایجاد نماییم و به ایجاد اشتغال مولد و کارآفرینی برای آنها بپردازیم.
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس اشاره کرد: یکی از موضوعات مهم حیاتی، تشکیل سازمان رزمندگان است که حتما باید این امر صورت گیرد چونکه رزمندگانی که در جنگ حضور داشتند اما درصد جانبازی یا اسارت ندارند، بدون هیچ گونه سرپناه هستند و لازم است تا سازمانی برای آنها ایجاد شود.
وی در آخر تاکید کرد: تنها ۲۵ تا ۳۰ درصد قوانین مصوب ایثارگران در حال اجراست که یکی از دلیلهای اجرا نشدن این قوانین، مشکلات مربوط به تامین بودجه آنها خواهد بود؛ امیدواریم در مجلس فعلی قوانینی در مورد ایثارگران تصویب شود که قابلیت اجرایی داشته باشد.

1399/06/19
12:55:51
5.0 / 5
1535
تگهای خبر: اشتغال , بودجه , سازمان , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است