رئیس كمیته امداد امام خمینی (ره):

540 میلیارد ریال كمك مومنانه در كشور جمع آوری شد

540 میلیارد ریال كمك مومنانه در كشور جمع آوری شد به گزارش كار در محل رئیس كمیته امداد امام خمینی (ره) كشور اظهار داشت: ۵۴۰میلیارد ریال كمك مومنانه در كشور جمع آوری و در بین مددجویان و گروه های هدف توزیع شد.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه ۵۴۰ میلیارد ریال کمک مومنانه در کشور جمع آوری شد و در بین مددجویان و گروه های هدف توزیع شد، اظهار نمود: مردم با حمایت های خود نقش مهمی در پشتیبانی از مددجویان در شرایط کرونایی به مددجویان داشتند.
وی با اشاره به اینکه خودکفایی مددجویان از مهمترین برنامه های کمیته امداد است، اظهار نمود: توانمندسازی و ایجاد درآمد مناسب با رعایت حرمت افراد، بنا بر فرموده مقام معظم رهبری برای جامعه هدف در اولویت قرار دارد..
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور بیان نمود: برنامه های حمایتی برای کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به مدد جویان از مهمترین برنامه های کمیته امداد در جهت پشتیبانی از کارفرمایان است، اظهار داشت: به کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می شود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور افزود: کمک های مردمی در ماه رمضان سال قبل ۱۵۰ میلیارد ریال بود است که سال جاری کمک های مردم در ماه رمضان بر مبنای فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.


منبع:

1399/06/14
17:11:43
5.0 / 5
2189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است