در گزارش كار در محل عنوان شد؛

حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی تا 5 ماه دیگر

حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی تا 5 ماه دیگر كار در محل: معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی طی 5 ماه آینده آگاهی داد.مهرداد قریب، درباب حذف دفترچه های درمانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: امیدواریم طی پنج ماه آینده بتوانیم با همکاری وزارت بهداشت در رابطه با حذف دفترچه های درمانی اقدامات لازم را انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه از شروع خرداد تامین اعتبار دفترچه های درمانی حذف شد، اظهار داشت: این مساله موجب شد ۳۸ میلیون بار مراجعه به شعب و کارگزاری ها کاهش پیدا کند و بیمه شدگان نسبت به این مساله رضایتمندی خوبی داشتند. از این پس نیز بیمه شدگان برای تامین اعتبار نیازی به مراجعه به شعب ندارند و خود به خود دفترچه های آنها تامین اعتبار می شود و بوسیله یو اس اس دی و ۶ روشی که اعلام شده است، می توانند از اعتبار دفترچه های خود باخبر شوند.
معاون سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد: تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی و ۲۲ هزار مطب که طرف قرارداد ما هستند برای تمامی آنها این امکان به وجود آمد که بتوانند برای استحقاق درمان و تامین اعتبار دفترچه های بیمه اقدام نمایند و نیازی به همراه داشتن دفترچه بیمه نیست.
قریب همین طور درباب همپوشانی بیمه ای نیز اظهار داشت: برمبنای اقداماتی که از سال قبل شروع شده تابحال ۳۰۰ هزار همپوشانی بیمه ای بررسی و رفع شده و افرادی که دفترچه درمانی در سایر صندوق های بیمه ای داشته اند، کنسل شده است.


منبع:

1399/04/23
20:50:14
5.0 / 5
2511
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است