با انتقاد به نحوه اداره جلسات؛

سه عضو شورای شهر از صحن علنی قهر كردند

سه عضو شورای شهر از صحن علنی قهر كردند به گزارش كار در محل سه عضو شورای شهر تهران نسبت به نحوه اداره صحن علنی انتقاد كرده و صحن شورا را ترك كردند.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، در جریان بررسی دستورجلسه تمدید مصوبه تأمین منابع مالی موردنیاز پروژه های توسعه و بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای آبرسانی اضطراری شهر تهران و تأمین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب، بعضی از اعضا درخواست نمودند این مورد به کمیسیون تخصصی بازگشت داده شود تا بررسی های بیشتری در این رابطه صورت گیرد که این پیشنهاد مورد موافقت اعضا قرار نگرفت و کلیات آن هم در شورا به تصویب رسید.
پس از آن رئیس شورای شهر اعلام نمود پیشنهاداتی به هیئت رئیسه رسیده که آنرا در صحن بررسی نمی نماییم و در جلسه هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می گیرد که این مورد مورد اعتراض شدید محمد سالاری قرار گرفت و اظهار داشت: شما حق ندارید بدون آنکه دلیل قانع کننده ای برای اعضا بیاورید، پیشنهادات را مطرح نکنید و این نحوه اداره شورا سنتی است.
علیخانی هم در تأیید نظرات سالاری اظهار داشت: حق ندارید پیشنهادات ما را وتو کنید. اگر مقرر است این پیشنهادات وتو شود ما اینجا چه می نماییم که هاشمی اعلام نمود اگر می خواهید اینجا ننشینید که بعد از بیان این سخنان از جانب رئیس شورا، علیخانی، سالاری و خلیل آبادی صحن علنی شورا را ترک کردند.


منبع:

1399/02/28
14:42:36
5.0 / 5
2623
تگهای خبر: خدمات , شورا , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است