در گزارش كار در محل عنوان شد؛

كمك های وزارت نفت به مترو ادامه دار است

كمك های وزارت نفت به مترو ادامه دار است به گزارش كار در محل مدیرعامل شركت بهره برداری مترو اظهار داشت: كمك های وزارت نفت به مترو از محل ماده 12 قانون بودجه كشور است و هر سه ماه یك دفعه به مترو داده می شود.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، شب گذشته بیژن زنگنه در توئیتی اعلام نمود شرکت ملی نفت ایران با بهره گیری از ظرفیت های قانونی صرفه جویی مصرف سوخت و در اجرای مصوبه شورای اقتصاد بیش از ۱۵ میلیون دلار برای خرید واگن برای افزایش فاصله گذاری اجتماعی به شرکت مترو پرداخت کرده است اما بنظر می رسد کمک هایی که شب گذشته وزیر نفت اعلام نموده کمک های جدیدی نباشد و برمبنای ماده ۱۲ قانون بودجه کل کشور است.
فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اعلان اینکه از تمام تلاش ها و همکاریهای وزارت نفت و ستاد بهینه سوخت برای اجرای ماده ۱۲ قانون بودجه تلاش کردند اظهار داشت: ما سال قبل در دو مرحله از تبصره ماده ۱۵ کمک هایی را از وزارت نفت دریافت کردیم که در مرحله اول ۱۲.۶ میلیارد تومان و در مرحله دوم ۱۴۳ میلیارد تومان از محل صرفه جویی سوخت برای توسعه ناوگان مترو به ما پرداخت گردید.
وی اشاره کرد: تمامی این اعتبارات برای نگهداری ناوگان استفاده می شود، قطارهایی که هم اکنون حرکت می کنند در بخش نگهداری هزینه های بالایی دارند.
نوبخت افزود: این کمک ها ادامه دار است و در ادامه صرف خرید ناوگان نیز خواهد شد.
به گفته نوبخت هر ماه گزارشی از میزان مسافران و سفرهای مترو تهیه می شود و اگر این سفرها بیش از مبنای پیش بینی شده باشد این اعتبارات به مترو تعلق می گیرد که به صورت فصلی است.
قرارداد تامین ۱۰۵ واگن جدید برای تهران بسته شد
در همین رابطه علی امام، مدیرعامل شرکت مترو نیز اظهار داشت: کمک هایی که از طرف وزارت نفت اعلام شده به شرکت بهره برداری تعلق می گیرد و کمک های ادامه داری است و هر فصل از محل صرفه جویی سوخت به مترو تعلق می گیرد.
وی افزود: ما نیز در شرکت مترو قرارداد تامین ۱۰۵ واگن را با شرکت واگن سازی تهران به امضا رسانده ایم.


منبع:

1399/02/20
03:45:19
5.0 / 5
2808
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , خرید , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است