به پیشنهاد مجید فراهانی تصویب شد؛

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید به گزارش كار در محل تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل صدمه های ناشی ازشیوع ویروس كرونا درشهر تهران در شورای اسلامی شهر تهران تصویب گردید.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، رئیس كمیته ویژه و نظارت مالی شورای شهر تهران پیشنهاد طرح یك فوریتی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل صدمه های ناشی از انتشار كرونا در شهر تهران را ارائه نمود. مجید فراهانی در تشریح این طرح اظهار داشت: لازم است یك سری تسهیلات در اختیار كسانی كه در حوزه كرونا صدمه دیده اند، قرار بگیرد.
فراهانی خاطرنشان كرد: پیشنهاد دادیم تا افزایش بهره برداری تا زمانی كه ستاد كرونا تعطیل اعلام می كند صورت بگیرد و به قراردادها زمان بهره برداری اضافه شود و یا آنكه كسب و كارهای اقتصادی كه گرفتار صدمه شده است بر مبنای مصوبه هیأت وزیران پیشنهاداتی در مورد تخفیف عوارض كسب و پیشه و بهای خدمات را پیشنهاد دادیم كه اگر تا آخر خرداد ماه پرداخت گردد ۱۰ درصد و پرداخت تا آخر اردیبهشت ۱۵ درصد شامل تخفیف شوند.
رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به اینكه این طرح مفصل است و موارد زیادی را شامل می شود اظهار نمود: یكی از موارد این است كه بعد از كرونا مراكز تفریحی و ورزشی كه از كرونا صدمه دیدند بتوانند تا ۳ صبح باز باشند تا جمعیت توزیع شوند و بخشی از خسارت جبران شود.
یك فوریت طرح «تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل صدمه های ناشی از شیوع كرونا درشهر تهران» كه به پیشنهاد دكتر مجید فراهانی تهیه و به هیئت رئیسه عرضه شده بود با ۱۷ رأی به تصویب اعضا شورا رسید و جهت بررسی به كمیسیون های تخصصی ارجاع شد


1399/01/31
22:13:20
5.0 / 5
2973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است